Tisková zpráva: Společnost Kepware posiluje svou nabídku základních produktů serverem KEPServerEX® V6.1

Vylepšené ovladače a nové funkce serveru dále posilují průmyslovou konektivitu Internetu věcí (IIoT)

Kepware, součást skupiny PTC, dnes oznámila zavedení softwaru pro průmyslovou konektivitu KEPServerEX® verze 6.1. Tento nový produkt vznikl přirozeným vývojem verze 6 s posílenou funkčností základního serveru platformy průmyslové konektivity, která podporuje provozní inteligenci a přizpůsobuje se rychlému rozvoji a využití řešení průmyslového Internetu věcí (IIoT). Ke klíčovým modernizacím patří vylepšený klientský ovladač OPC UA, rozšířené možnosti konfigurací API a nové funkce mapování konektivity.

„KEPServerEX verze 6.1 vyjadřuje zdokonalenou formu IoT-přátelských řešení konektivity připravených pro podniky, které byly součástí verze 6.0,” uvedl Tony Paine, prezident pro platformy společnosti Kepware. „Naším cílem při představení tohoto produktu bylo vyvážení požadavků na produktivitu našich tradičních zákazníků z oblasti průmyslu s vývojem nových funkcí, které by zákazníkům umožnily zaplnit mezeru mezi provozem a IT – a připravit je na vznikající potřeby a příležitosti v průmyslu. Ve verzi 6.1 jsme přidali klíčová zlepšení výkonnosti, které také tento cíl podporují.”

KEPServerEX Verze 6.1 obsahuje pro rozšíření globální konektivity, uživatelnosti a zlepšení výkonnosti, které jsou součástí Verze 6, následující:

– Aktualizace klientských ovladačů OPC UA a nový balík Siemens Plus Suite: Zákazníci mají nyní díky zabudovaným serverům OPC UA plný přístup k ovladačům. Kupříkladu, zákazníci s ovladači S7-1500 nebo zařízeními budoucí generace B&R mají nyní přístup ke svým datům s využitím vysoce výkonné konektivity OPC UA. Modernizace klientských ovladačů OPC UA obsahuje podporu Nano serverů OPC UA a také komplexních druhů dat. Protože je dodáván spolu s naším novým balíkem Siemens Plus Suite, tato zlepšení jsou jedinou metodou komunikace třetích stran s regulátory S7-1500 PLC využívajícími optimalizované bloky dat, které jsou schváleny společností Siemens.

– Aktualizace konfigurace API: Zákazníci, kteří využívají konfigurace API k vytváření, čtení, aktualizacím a mazání (CRUD) konfigurovaných objektů na serveru KEPServerEX, mohou nyní tyto operace provádět pomocí vylepšeného doplňku IoT Gateway. Konfigurace API má také vylepšenou podobu, která podporuje přístup ke zprávám v záznamu událostí (Event Log) bez konfigurace klienta technologie KEPServerEX.

– Vylepšená integrace KEPServerEX a Průmyslové platformy IoT ThingWorx® : Umožňuje zákazníkům s inteligentními, připojenými výrobními aplikacemi nebo produkty, které využívají průmyslové regulátory, jednoduše sledovat komunikaci mezi technologií KEPServerEX a zařízeními připojenými na platformu ThingWorx.

Kromě technologie KEPServerEX V6.1 přichází na trh také nový ovladač CODESYS Ethernet, který zajišťuje konektivitu se zařízeními využívajícími systém CODESYS V2.3. Nabízí také vylepšení 34 klíčových ovladačů a moderních doplňků včetně zvýšení výkonu ovladačů Mitsubishi Ethernet a Omron NJ Ethernet, stejně jako konektivity s IoT platformou od Amazon Web Services prostřednictvím brány internetu věcí MQTT.

Důležité představení serveru KEPServerEX V6 mělo především řešit potřebu produkovat a analyzovat větší druhy dat s cílem poskytovat robustnější a více různorodé soustavy klientských aplikací. KEPServerEX V6 je IT-přátelským řešením konektivity připraveným pro podniky a je bezpečným softwarem, který umožňuje konfiguraci na dálku, podporu klíčových trhů průmyslové automatizace v Asii a Evropě a jednodušší využívání a získání licence.

Dodatečné zdroje

Zjistěte více o KEPServerEX Verze 6.1

Stáhněte si demo verzi nyní

– Pro další informace kontaktujete zástupce Kepware na telefonním čísle +1 888-KEPWARE (537-9273) x208 nebo e-mailem na sales@kepware.com

O společnosti Kepware

@Kepware je společnost zaměřená na vývoj softwaru se sídlem v Portlandu v americkém státě Maine a je součástí skupiny PTC Inc. Společnost Kepware poskytuje portfolio softwarových řešení, která mají pomoci podnikům propojit různorodá automatizovaná zařízení a softwarové aplikace a umožnit jim průmyslový internet věcí. Ať jde o výrobní halu, vrt nebo větrnou farmu, společnost Kepware poskytuje své služby široké škále zákazníků na různých vertikálních trzích, a to včetně výroby, těžby ropy a zemního plynu, automatizace ve stavebnictví, energetiky, veřejných technických služeb atd. Společnost Kepware byla založena v roce 1995 a v současné době působí ve více než 100 zemích. Její softwarová řešení pomáhají tisícům obchodních společností vylepšit provoz a rozhodovací procesy. Více se dozvíte na https://www.kepware.com/.

O společnosti PTC

PTC vlastní nejrobustnější technologii internetu věcí na světě. V roce 1986 jsme provedli revoluci digitálního designu 3D. Nyní naše přední platformy IoT a AR a osvědčená řešení spojují fyzický svět s počítačovým a mění způsob, jakým tvoříte, vyrábíte a opravujete produkty. S PTC mohou dnes světoví výrobci a ekosystém partnerů a vývojářů využít příslib IoT a být motorem budoucích inovací.

PTC.com@PTCBlogy

Kepware, logo Kepware a KEPServerEX jsou obchodními značkami nebo zapsanými ochrannými známkami PTC Inc. nebo jejich poboček ve Spojených státech a v jiných zemích.

Kontakt pro média

Torey Penrod-Cambra

VP Marketing Programs

+1 (207) 775-1660

tpenrodcambra@ptc.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/488789/Kepwar__Technologies_Abby_Eon_Quote.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/469987/Kepware_Technologies_Logo.jpg

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru