Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Společnost Johnson Controls otevřela novou moderní budovu pro své technologické centrum v Trenčíně

Společnost Johnson Controls otevřela novou moderní budovu pro své technologické centrum v Trenčíně

Burscheid, Německo / Trenčín, Slovensko – 10. dubna 2014. Společnost Johnson Controls, globální víceoborová společnost s etablovanými provozy v automobilovém průmyslu a správě budov, dnes v Trenčíně oficiálně otevřela své nové, špičkové a prostornější technologické centrum.

„Technologické centrum společnosti Johnson Controls v Trenčíně je důležitou součástí naší globální sítě výzkumných a vývojových pracovišť spojených s automobilovými sedačkami a interiérovými produkty,“ prohlásil Rainer Schaab, viceprezident inženýrství kompletních sedaček pro Evropu divize Johnson Controls Automotive Seating. „Investovali jsme do těchto nových prostor, abychom našim zaměstnancům mohli nabídnout zbrusu nové pracovní prostředí a měli kapacitu na potenciální růst do budoucna.“

Nová budova se rozkládá na 11 000 metrech čtverečních. Johnson Controls v Trenčíně zaměstnává zhruba 480 lidí a provozuje tedy největší technologické centrum v automobilovém průmyslu na Slovensku, které poskytuje služby také českým zákazníkům. Tento tým včetně několika českých inženýrů poskytuje služby v oblastech vývoje, testování a porovnávání sedaček a součástek k automobilovým sedačkám, jakož i součástek do automobilových interiérů, například dveřních a přístrojových panelů, podlahových konzol a závěsných systémů. Zaměstnanci v Trenčíně pracují pro společnost Johnson Controls i její zákazníky z řad automobilek po celém světě. Středisko bylo založeno v roce 2004 a je jedním ze 14 firemních technologických center, které se na celém světě zabývají automobilovými sedačkami a interiérovými řešeními.

Technologické centrum v Trenčíně má za úkol prohlubování spolupráce s regionálními výrobci aut a cílí na přední pozici ve vývoji produktů pro regionální zákazníky včetně automobilek v České republice. Společnost Johnson Controls provozuje v České republice devět závodů a jednu kancelář, která se zabývá energetickou efektivitou budov. Celkově zde zaměstnává 6000 lidí. Zmíněné továrny vyrábějí stříhané a šité výrobky, látky, celé sedačky, interiéry aut a automobilové baterie. Společnost rovněž plánuje v roce 2015 otevřít továrnu na výrobu systémů a součástek pro automobilové sedačky v Boru.

„Střední Evropa je pro společnost Johnson Controls důležitým místem pro podnikání. Jsme velmi hrdí na naše kvalifikované, velmi zručné a vysoce motivované zaměstnance v celém regionu. Technologické centrum v Trenčíně sehrává klíčovou roli v propojování našich vlastních provozů a také kapacit našich zákazníků napříč celou střední Evropou. Je nám ctí poskytovat jim atraktivní pracovní podmínky, zajímavé pracovní místo a kariérní příležitosti,“ uvedl Rainer Schaab.

 

Vítězslav Horák
Mobil: (+420) 728 049 205
E-Mail: vhorak@webershandwick.cz

Internet: www.johnsoncontrols.co.uk

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru