Tisková zpráva: Společnost JABLOTRON SECURITYmá nové webové stránky

Společnost JABLOTRON SECURITY a.s. patřící do holdingu známého českého výrobce alarmů prezentuje nyní své služby na webu www.bezpecnostnicentrum.cz, který realizovala společnost FG Forrest (www.fg.cz).

Uživatelé kromě přehledu služeb na novém webu najdou originální obsah, např. mapu zásahů, kde se zobrazují vybrané on-line informace o výjezdech zásahových jednotek ke střeženým objektům. Dalším atraktivním prvkem je virtuální prohlídka, pomocí které může návštěvník nahlédnout do zázemí nejmodernějšího bezpečnostního centra v ČR.

 Jak výsledek ohodnotil Ing. Josef Kroupa, obchodní ředitel JABLOTRON SECURITY a.s.: „Nové webové stránky jsme od začátku koncipovali do moderního a netradičního designu, kde návštěvníci dohledají všechny potřebné informace o našich službách a rovněž si mohou prohlédnout pomocí animací a infografik, jak naše Bezpečnostní centrum funguje.“

 Web www.bezpecnostnicentrum.cz prezentuje své služby velice netradičně a jeho design vznikal za velkého přispění klienta. Jak říká obchodní manažerka FG Forrest Lucie Šabatová: “Netradičním prvkem webu je zejména skrolování, které v sobě kombinuje paralax a také horizontální pohyb do stran. Spojili jsme tak navigační a estetickou funkci webu dohromady a výsledek je víc než zajímavý.”

 

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996.

Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména webové prezentace, intranety a mobilní aplikace. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč vybrat za partnera FG Forrest. Mezi dlouhodobé klienty patří Skupina ČEZ, McDonald’s, Komerční banka, AC Sparta Praha nebo Kancelář prezidenta republiky.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru