Dnes vyšlo 15 článků

Společnost Huawei rozdávala dárky dětem z dětského domova

Společnost Huawei, třetí největší světový výrobce smartphonů, vykouzlila úsměv opuštěným dětem. Ve spolupráci s nadací Srdce na dlani předala v rámci dobročinného projektu, který je součástí kampaně #BePresent, dar dětskému domovu v Tisé. Slavnostního předání se zúčastnily i osobnosti jako Monika Bagárová, Adam Mišík či Jitka Kocurová.

Vánoční kampaň #BePresent vyzývá všechny lidi, aby alespoň o vánočních svátcích odložili mobilní telefony a věnovali se svým blízkým. V České republice tuto myšlenku podpořila řada celebrit, jako jsou už zmiňovaní Monika Bagárová, Adam Mišík, a také David Svoboda či Nikol Švantnerová.

detsky-domov-tisa

Uživatelé sociální sítě Facebook sdílením této myšlenky podpořili také dětský domov v Tisé. Hodnota darů totiž závisela na množství komentářů s hastagem #BePresent pod vánočním příspěvek na zdi profilu Huawei. Společnost tuto částku darovala dětskému domovu, aby splnila vánoční přání dětí.

jitka-kocurova

monika-bagarova_adam-misik_tereza-stopkova

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru