Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Společnost Huawei na veletrhu Mobile World Congress 2015 představila hodinky Huawei Watch

Společnost Huawei pokračuje v inovacích v oblasti nositelné elektroniky a dnes na veletrhu Mobile World Congress (MWC) 2015 představila hodinky Huawei Watch s operačním systémem Android Wear™. Kulaté hodinky mají 1,4palcový dotykový displej AMOLED, safírové sklíčko odolné proti poškrábání a tělo z nerezové oceli kované za studena a jsou vybavené senzorem tepové frekvence a šestiosým čidlem pohybu. Hodinky Huawei Watch jsou první chytré hodinky v rodině nositelných přístrojů Huawei.

„Odpověděli jsme na poptávku spotřebitelů z celého světa, kteří si žádali chytré hodinky s nadčasovým designem, které by uvnitř byly opravdu inteligentní. Společnost Huawei se neustále drží svého hesla „Make It Possible“ a hodinky Huawei Watch tento příslib plní bezezbytku. Spotřebitelům přinášíme prémiové chytré hodinky, které představují technickou inovaci,“ uvedl Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Business Group. „Huawei Watch jsou první chytré hodinky v naší rozšiřující se řadě prémiové nositelné elektroniky a jsou určené k tomu, aby zkvalitňovali každodenní život zákazníků a stali se jeho součástí.“

Nadčasový design

Hodinky navrhl tým zkušených designérů, který má za sebou již celou řadu módních i nadčasových hodinek a jejich design tak na první pohled zaujme pozorností k detailům. Hodinky mají jasný 1,4palcový displej AMOLED s rozlišením 400 x 400 bodů a jemností 286 ppi a kontrastním poměrem 10 000 : 1. Jsou to tedy hodinky s nejjasnějším displejem se systémem Android Wear na světě.

Hodinky Huawei Watch se skládají z více než 130 součástí. Korunka, pouzdro a závěsy řemínku jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je zpracována kováním za studena, je odolná proti poškrábání, a je o 40 % tvrdší. Hodinky se extrémně snadno, pohodlně a intuitivně ovládají tlačítkem umístěným na pozici 2 hodiny. Huawei Watch se dodávají ve třech stylových barvách: zlaté, stříbrné a černé.

Huawei Watch-HQ photos-Standard-Black-PNG-20150128_

Hodinky umožňují sladění s osobním vkusem majitelky či majitele. Na výběr tak bude více než 40 jedinečných ciferníků a také celá řada řemínků z různých materiálů a v různém provedení. Hodinky Huawei Watch se pro pohodlí uživatelů dodávají s magnetickou nabíječkou.

Inteligence uvnitř

Hodinky fungují na operačním systému Android Wear a přijímání SMS a emailů, kalendář, aplikace a upozornění na příchozí hovor tak ještě nebyly nikdy jednodušší nebo pohodlnější. Huawei Watch jsou kompatibilní se smartphony se systémem Android 4.3 nebo vyšším a jejich optimální funkci zajišťuje výkonný procesor Qualcomm s frekvencí 1,2 GHz. Hodinky mají 4 GB paměti, 512 MB RAM a rozhraní Bluetooth 4.1. Pro sportovní nadšence nebo ty, které prostě jen zajímá jejich zdatnost, mají Huawei Watch senzor tepové frekvence, šestiosý senzor pohybu a barometr, který automaticky sleduje a zaznamenává v reálném čase, zda uživatel jde, běží, jede na kole, provozuje turistiku nebo spí. Uživatel může měřit různé parametry, od množství spálených kalorií přes tepovou frekvenci, stoupání, počet kroků nebo uběhnutou vzdálenost.

Huawei Watch-HQ photos-Standard-Gold-PNG-20150128_

Ekosystém Huawei Health

Huawei motivuje zákazníky ke šťastnějšímu a zdravějšímu životu a pro nositelné přístroje vybudovala ekosystém pro zdraví a životní styl, který uživatelům pomůže stanovit si cíle a sledovat jejich plnění. Na ekosystému spolupracovala Huawei s partnery jako je Jawbone. Ekosystém Huawei Health vyhledává zdravotní a sportovní aplikace třetích stran, které motivují uživatele k pohybu a zdravějšímu životnímu stylu.

Dostupnost a doplňky

Hodinky Huawei Watch se budou prodávat ve více než 20 státech, mezi něž patří Spojené státy, Velká Británie, Argentina, Austrálie, Brazílie, Kanada, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Hong-Kong, Itálie, Japonsko, Norsko, Filipíny, Rusko, Singapur, Jižní Korea, Španelsko, Švédsko, Švýcarsko a Spojené arabské emiráty. Podrobné informace o dostupnosti a cenách budou na každém jednotlivém trhu oznámené zvlášť.

Huawei Watch-HQ photos-Standard-Silver-JPG-20150129_

O Huawei Consumer Business Group

S 16 výzkumnými a vývojovými centry, mimo jiné v Německu, Švédsku, Spojených státech, Francii, Itálii, Rusku, Indii a Číně se výrobky a služby Huawei používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. Spotřebitelská divize Huawei Consumer BG je jednou ze tří hlavní divizí společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, tablety, mobilní širokopásmová zařízení (MBB) a domácí zařízení. S více než 20 lety bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), širokou globální sítí, rozsáhlými globálními obchodními operacemi a sítí partnerů, je cílem Huawei Consumer BG přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celý svět možností a vytvářet mimořádné zážitky a realizovat sny pro lidi na celém světě.

Přečíst další tiskovou zprávu Huawei!

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru