Společnost Google experimentuje s novou podobou svého komunitního webu Google+

Společnost Google experimentuje s novou podobou svého komunitního webu Google+. Nová verze webu je zatím jen experimentální a volitelná. Takže pokud chcete tuto novinku vyzkoušet, stačí najet na stránky Google+ a kliknout na horní pole vyhledávání.

Google na svém blogu uživatele informuje, že se snažil rozhraní maximálně zjednodušit, takže na webu je opravdu silně patrný a jednoduchý materiálový mobilní vzhled. Prvky jsou větší a oproti původnímu tří sloupcovému vzhledu nyní uvidíte jen dva. Obsahu je tedy na obrazovce méně a posuvník bude váš největší přítel. Další doposud nezodpovězenou otázkou je, o jaké funkce jsme přišli a co nového nám Google+ nabídne.

Novinka bude dostupná během následujících dnů

Google také uvádí, že se soustřeďuje na komunity a sbírky. Tyto dvě funkce se stávají klíčové a následný vývoj bude směřovat touto cestou. Sám také dodává, že do komunit se přidá denně 1,2 milionu uživatelů, z čehož jasně vyplývá, že se jedná o oblíbenou funkci této sítě. Novinka bude dostupná v následujících dnech a týdnech.

Dragon-Final-Animation-1600x855xZdroj: Googleblog

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru