Tisková zpráva: Společnost flydubai má speciální akci pro lety z Prahy

Dubajská letecká společnost flydubai se tento víkend zúčastnila 24. ročníku veletrhu Holiday World. Flydubai představila rozšíření své sítě i škály služeb, které nabízí svým cestujícím. Návštěvníci stánku flydubai se dozvěděli také více o byznys třídě nabízené touto leteckou společností na všech letech z Prahy do Dubaje.

Současně s veletrhem připravila flydubai zvláštní akci pro lety z Prahy. Cestující, kteří si zakoupí zpáteční letenku do Dubaje v byznys třídě, získají pro svého spolucestujícího na stejném letu letenku v byznys třídě zdarma. Tato nabídka platí pro lety objednané a uskutečněné od 19. února do 30. března 2015 a lze ji zakoupit pouze prostřednictvím cestovních kanceláří.

Viceprezident flydubai (pro region UAE, EU, ME a CIS) Jeyhun Efendi účast na Holiday World komentoval slovy: „Linku do Prahy jsme zřídili teprve v prosinci loňského roku a jsme rádi, že se můžeme účastnit takové akce jako Holiday World. Nabízíme lety do více než devadesáti destinací včetně Dubaje a dále po celé naší síti do oblíbených letovisek, jako je například Colombo či Maledivy, a tak se těšíme, že na palubách našich letadel přivítáme další cestující, jimž umožníme prozkoumat některá z úžasných míst, do nichž létáme.”

2015_02_19__12_58_22_072

Letecká společnost létá z letiště Václava Havla čtyřikrát týdně a zajišťuje spojení na Dubai International Airport, kde mohou cestující navštívit Dubaj, anebo cestovat do dalších více než devadesáti destinací včetně tak jedinečných míst, jako je ománská Salála nebo nepálské Kátmandú. Cestující mohou využít dubajské dopravní křižovatky pro další let do více než 260 destinacích.

Cestující v turistické třídě flydubai v nových letadlech Boeing mají k dispozici interaktivní zábavní systém s více než 1400 hodinami filmů, televizních pořadů a hudby. Dále během letu dostanou teplé jídlo. Cestující mohou ovšem využít i byznys třídy, kde jsou jim k dispozici prostorná italská kožená křesla a široká škála zábavy i pestrá nabídka jídel. Cestující v byznys třídě mají prioritní odbavení a non-stop je jim k dispozici servisní tým, jehož členové jim pomohou s rezervacemi a dotazy během cesty.

2015_02_19__12_13_27_060

Zvláštní nabídky mohou cestující využít v pražské kanceláři flydubai (+420 224 282 820) nebo u jakéhokoli oficiálního prodejce flydubai v Praze.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru