Společnost Dell odhaluje redesign loga

Společnost Dell, která se spojila se společností EMC Corporation, odhalila redesign loga. V říjnu 2015 se odehrála největší technologická fúze v historii, přičemž došlo ke spojení společností Dell a EMC Corporation. A tím vznikla největší světová technologická firma v soukromém vlastnictví. Od toho momentu se nově pojmenovaný podnik Dell Technologies snaží o novou brand strategii, která zahrnuje i primární logo design. A ten odráží původ společnosti.

Logo bylo vytvořené ve spolupráci se strategickou a designovou agenturou Brand Union. Obě loga jsou známé a agentura se snažila z obou zachovat to, čím jsou zapamatovatelná. Logo Dell je proslulé svým nakloněným písmenkem „e“, kdežto logo EMC Corporation patkovým písmem. A tyto vlastnosti byly ponechány.

Zatímco písmo bylo zeštíhlené, písmeno „e“ si zachovalo svůj ikonický tvar. Nová loga, ikony a barevná konfigurace se objevují v inzerátech, na digitálních platformách a na výrobcích společnosti Dell Technologies.

Zdroj: Creative Bloq

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru