Společnost Apple zahájila výrobu iPhonu 7. A jako překvapení připravuje i třetí verzi iPhone 7 Plus Premium

Předpokládalo se, že americká společnost Apple představí opět dvě verze telefonů iPhone. Dvojici by telefonů (klasický model s 4,7“ úhlopříčkou a větší model s 5,5“ úhlopříčkou) by měl doplnit ještě třetí model s označením „Plus Premium“. Ačkoliv se spekulovalo, že třetí varianta s dvěma čočkami fotoaparátu bude označená jako „Pro“, poslední zprávy tyto spekulace vyvrací. Apple s notoricky známým logem nakousnutého jablka nabídne duální kameru u všech 5,5“ modelů.

Z Číny, kde se nové iPhony už vyrábí, unikly informace o tom, že technologický gigant představí tři modely. A bude se jednat pravděpodobně o iPhone 7, iPhone 7 Plus a iPhone 7 Plus Premium.

iphone-7-plus-pro-production

Apple připravuje pravděpodobně tři modely nového iPhonu.

Výroba nového iPhonu 7 by měla už začít, tudíž se budou objevovat další informace z výroby. A právě jedna taková informace přímo z továrny unikla, podle níž bychom měli očekávat tři modely. Anonymní uživatel poskytl serveru Mobipicker snímek, na kterém jsou tři modely vyobrazené. iPhone pro společnost Apple vyrábí Foxconn a Pegatron, tudíž je otázka, jaký zdroj této zprávy je.

Obrázek popisuje tři varianty – iPhone 7, iPhone 7 Plus a iPhone 7 Plus Premium, který má pravděpodobně být původně plánovaným modelem „Pro“. Jestliže disponujete znalostí čínského jazyka, můžete se s námi podělit o více informací, co obrázek za informace skrývá.

Zdroj / Foto: BGR

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru