Dnes vyšlo 1 článků

Společnost Apple představila nový iPhone, iPhone SE bude stát ,,pouhých“ 12 999 korun

Jak už všichni víte, dnes proběhla v kampusu Apple v Curpentinu speciální událost, která měla odhalit nový iPhone SE. A taky se stalo, nový iPhone SE bude mít 4″ displej. Společnost Apple také mile překvapila cenou, v České republice se bude nový iPhone SE oficiálně prodávat za ,,pouhých“ 12 999 korun u varianty 16 GB a 16 190 korun u varianty 64 GB a bude dostupný ve 4 barevných variantách – Silver, Space Grey, Gold a Rose Gold.

Nový iPhone SE se může pochlubit mít Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac (s rychlostí až 433 Mbps), Bluetoothem 4.2, NFC pro platby prostřednictvím Apple Pay a v žádném případě nebude chybět ani podpora LTE a možnost volání prostřednictví Wi-Fi sítě. iPhone SE nabídne také fotoaparát 12 Mpx a dokáže  natočit i 4K videa či zpomalená 720p videa při 240 fps.

Na telefonu od začátku poběž operační systém iOS 9.3, který je od dnešního dne dostupný pro všechna zařízení, které podporovala iOS 9. Předprodej nového iPhonu startuje už 24. března, do běžného se pak dostane o týden později.

Screenshot_2

Nejlevnější iPhone v historii Apple

Zdroj: Mobilmania

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru