Společnost Apple představila novinky: klávesnici, myš a trackpad s Lightning konektorem

Společnost Apple představila nové příslušenství. Premiéry se dočkala nová bezdrátová klávesnice Mgic Keyboard, bezdrátová myš Magic Moue 2 a Magic Trackpad 2. Veškeré produkty mají Lightning konektor a díky tomu i vlastní baterii. Nový trackpad obsahuje také technologii Fource Touch, kterou můžeme znát například z trackpadů na novém MacBooku a MacbookuPro.

Hlavní změnou veškerých produktů je nahrazení AA vstavěných baterií. Produkty se nyní budou nabíjet přes Lightning kabel a očekávaná výdrž na jedno nabití je zhruba jeden měsíc. 

remarkable_medium

Nový trackpad obsahuje technologii Force Touch

Kromě nové baterie se můžete také těšit na změnu designu. Největší změnou prošel trackpad, který na první pohled vypadá už mnohem lépe, než ten starý. Trackpad má kovovou základnu a bílou vrchní část a plochu, která má širší obdélníkový tvar. Nově také trackpad obsahuje technologii Force Touch, kterou můžete znát z MacBooků a MacBooků Pro.Klávesnice má zdokonalené klávesy

MJ2R2_AV3

Klávesnice má elegantní design a zdokonalené klávesy

Apple Magic Keyboard spojuje elegantní nový design s integrovanou dobíjecí baterií a zdokonalenými klávesami. Díky vylepšenému mechanismu pro větší stabilitu a optimalizovaný pohyb jednotlivých kláves a taky díky nižšímu profilu se na klávesnici Magic Keyboard píše mimořádně pohodlně a přesně. S Macem se spáruje automaticky, takže se můžete rovnou dát do práce. V případě, že si koupíte trackpad s klávesnicí, budou tvořit skvělou dvojku.

MLA22CZ

Magic Mouse 2 je o proti staršímu modelu mnohem lehčí

Nejméně změn se ovšem dotklo myši. Nově navržená Apple Magic Mouse 2 je dobíjecí, takže se obejdete bez tradičních baterií. Je lehčí, má méně pohyblivých součástek. Co ovšem společnost Apple nedomyslela je to, že se myš nabíjí přes spodní strany myši, takže v případě, že ji budete chtít používat a nabíjet zároveň není možné.

MLA02

 

Zdroj: Startitup, Letemsvetemapplem

Komentáře

Nahoru