Společnost Adobe vydala Photoshop Touch pro iPad 2

Společnost Adobe vydala Photoshop Touch pro iPad 2

Společnost Adobe dnes oficiálně zveřejnila aplikaci Photoshop Touch pro tablet Apple iPad 2. Aplikace se v App Store objevila neplánovaně už přes víkend, ale Adobe jí stáhl a oficiálně uvolnil až v pondělí.

Aplikace přináší hned několik zajímavých funkcí, které využívají potenciálu tabletu. Jde například o použití fotoaparátu na vyplnění prostoru v označené vrstvě nebo vyhledávání obrázků na Google přímo v prostředí aplikace. Nechybí zde ani populární funkce vrstvy, panel s nástroji a různé vylepšení a filtry.

Zajímavý je také nástroj Scribble Selection Tool, který slouží k označování nejednoznačných prvků fotografie jako například vlasy. Photoshop Touch je také propojený s cloudovým úložištěm Adobe Creative Cloud a také s Facebookem, kde je možné sdílet své výtvory.

Zdroj: pcworld.com

Štítky: , , ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru