Tisková zpráva: Společnost ABB ČR nově spolupracuje 
s agenturou Grayling Czech Republic

Společnost ABB ČR nově spolupracuje 
s agenturou Grayling Czech Republic

Grayling Czech Republic se od února 2015 bude starat o veškeré PR aktivity ABB ČR

Praha, 2. února 2015 – Společnost ABB, přední světová společnost působící v oboru energetiky a automatizace, začíná nově spolupracovat s komunikační agenturou Grayling Czech Republic. Kompletní služby v oblasti public relations začne pro ABB ČR zajišťovat od února 2015.

„Na podzim loňského roku jsme vyhlásili výběrové řízení na agenturu pro oblast public relations. Po posouzení všech faktorů, které jsou pro nás v komunikaci podstatné, začínáme od února 2015 spolupracovat s agenturou Grayling Czech Republic,“ komentuje rozhodnutí Lucie Melicharová Jandová, ředitelka marketingové komunikace & PR pro Českou republiku. 

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energie zlepšit jejich výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. Hlavní oblasti podnikání společnosti ABB se dělí do 5 divizí, a to: Výrobky pro energetiku; Systémy pro energetiku; Automatizace výroby a pohony; Výrobky nízkého napětí a Procesní automatizace. ABB má kolem 145 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. V České republice působí v osmi lokalitách a zaměstnává více než 3 300 lidí.

„Pro ABB ČR jsme vyčlenili tým PR konzultantů se zkušenostmi s korporátní, produktovou i krizovou komunikací. Na spolupráci se velice těšíme a věříme, že přinese mnoho nových impulzů a témat pro komunikaci na českém trhu,” říká Ivo Mareš, ředitel agentury Grayling Czech Republic.

V České republice patří Grayling k předním poradenským společnostem v oboru Public Relations
a Public Affairs. Česká pobočka byla otevřena v roce 1993 a zůstává jednou z mála firem, které zajišťují kompletní portfolio konzultantských služeb s využitím mezinárodních zkušeností tak, aby nabízená řešení co nejlépe vyhovovala místnímu trhu. V rámci regionu má Grayling přes
170 konzultantů v 15 zemích a poskytuje poradenské služby v oblasti Public Affairs, Public Relations a digitální komunikace klientům jako jsou například British Airways, Kapsch, SES ASTRA, IBM, DOW, Dassault Systemes, Kaspersky Lab, PokerStars, Visa Europe a UK Trade & Investment.

Štítky:

Komentáře

Nahoru