Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Společnost AAA AUTO nabízí 94 volných pracovních pozic

Dalších celkově 150 míst obsadí do konce letošního roku

Praha 24. února 2014 – Téměř stovku nových pracovních míst v současnosti nabízí autocentrum AAA AUTO. Největší nábor uskuteční firma v Praze, šanci na uplatnění však dostane zhruba dvacet zájemců z dalších krajů. Do konce letošního roku bude vypsáno výběrové řízení na dalších přibližně 150 pracovních pozic.

Nejvyšší podíl z 94 volných pracovních míst nyní AAA AUTO obsazuje v Praze, kde zaměstná celkem 77 nových lidí, z toho 69 přímo na centrále společnosti. Další 4 pozice obsadí v Jihomoravském kraji a tři v kraji Západočeském. Jedno nebo dvě místa si pak rozdělí většina českých krajů, kde AAA AUTO působí prostřednictvím své rostoucí sítě poboček. „Volná místa bychom chtěli obsadit talentovanými a zkušenými lidmi, kteří chtějí využít svého potenciálu a mají zájem v naší společnosti růst se realizovat se. Autocentrum AAA AUTO nedávno expandovalo a průběžně rozšiřuje své produkty a servisní služby. Právě proto chceme posílit náš tým o experty z téměř všech lokalit“, řekla Karolína Topolová, generální ředitelka AAA AUTO.

Výběrové řízení se bude týkat hned několika různých oborů, jako jsou například logistika, servis, finance, administrativa, ale i export a import. Nejvíce nových zaměstnanců bude společnost přijímat na zákaznický servis, který je oblíbeným odrazovým můstkem zejména pro absolventy.

Pro nové zaměstnance na obchodní pozice je přichystáno 14 denní odborné školení za účasti specialistů z řad AAA AUTO. Zahrnovat bude kromě základních informací i obchodní a technické dovednosti nebo firemní software. “Výběrové řízení bude náročné. Vzhledem k orientaci na spokojeného zákazníka chceme mít jistotu, že jsme si vybrali kandidáta s vysokým potenciálem a profesionálním přístupem,” uvedla Topolová.

Firma nabídne novým zaměstnancům propracovaný systém školení, dalšího vzdělávání a dynamické i přátelské prostředí podporující proaktivní přístup k práci. Mezi další benefity patří například možnost nadstandardního využití jazyků a cestování, pružná pracovní doba, slevy na sportovní i kulturní aktivity anebo odměny za doporučeného zákazníka.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru