Dnes vyšlo 15 článků

Společně s iPhonem 12 zřejmě přijde i nové magnetické příslušenství

Apple je firma známá svým vztahem k jednoduchému a nadčasovému designu. I proto se relativně dobře prodávají také starší modely iPhonů. Očekává se, že také iPhone 12 přinese zajímavé designové novinky.

Snímek obrazovky 2020-09-30 v 9.51.55

Je možné, že iPhone 12 potěší milovníky designu iPhonu 4 (na obrázku). Hranatý tvar se má údajně vrátit. Zdroj: Pixabay.com

Lidé se nového modelu iPhonu už nemohou dočkat. Apple vždy dá vědět jen pár dní dopředu, kdy k představení dojde, ale i přesto se očekávalo, že i tento rok to bude v září. Kvůli pandemii nového koronaviru se ale představení posunulo a lidé jsou o to zvědavější, co vlastně nový model přinese. Už teď se ale postupně dostávají na veřejnost zajímavé informace o tom, jak by mohl nový telefon vypadat a jaké vlastnosti by měl mít.

Vzkříšení designu iPhonu 4

Podle předběžných informací má iPhone 12 přinést zajímavé změny v designu. Podle portálu 9To5Mac by novým modelem mohli být mile překvapeni zastánci designu iPhonu 4. Vypadá to totiž, že se Apple se vrátí k hranatému tvaru.

Další designovou novinkou bude možnost vybrat si až ze čtyř různých velikostí. Nový, nejmenší přístroj, předběžně nazývaný iPhone 12 mini, by měl být jen o něco větší ne nový iPhone SE.

Záhadné magnety

Na portálu 9To5Mac se nedávno také objevilo video, které ukázalo, že pod zadním krytem iPhonu 12 bude ukryto záhadné magnetické kolo. V druhé polovině září pak portál zveřejnil další video, které ukazuje nový prototyp okrouhlé bezdrátové nabíječky. Je tak možné, že se jedná právě o prototyp nové bezdrátové nabíječky pro iPhone 12 a velké magnetické kolo na zadní části přístroje patří právě k ní.

Magnety pod povrchem iPhonu 12 však zřejmě budou mít i jinou funkci. Předpokládá se, že Apple společně s iPhonem 12, nebo během podzimu zveřejní vlastní značkovou řadu designového magnetického příslušenství pro tento model, jako je třeba magnetický držák na mobil do auta. Jestli mezi příslušenstvím budou například také dobíjecí kryty na mobil, to se zatím neví.

Snímek obrazovky 2020-09-30 v 9.53.22

Síťovou nabíječku už v novém balení iPhonu 12 zřejmě nenajdeme, ale budeme si ji muset dokoupit. Zdroj: Unsplash.com

Každopádně jsme na nejnovější počin z dílny Applu už zvědaví. Předpokládá se totiž, že prodej bezdrátových nabíječek z jejich dílny by mohl znovu lámat rekordy prodejů, a to kvůli tomu, že Apple přestane prodávat síťové nabíječky v jednom balení s telefony, jak už o tom informoval v srpnu tohoto roku.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru