Dnes vyšlo 15 článků

Spisovatelka odchází z BioWare kvůli výhružkám

Spisovatelka odchází z BioWare kvůli výhružkám

Jennifer Heplerová, spisovatelka pro BioWare dnes oznámila, že odchází z BioWare. Důvodem jsou neustálé výhrůžky jak vůči její osobě, tak i vůči její rodině. Část fanoušků ji totiž považuje za „rakovinu,“ kvůli které hra Dragon Age II nebyla tak kvalitní jako první díl. Přitom se nedá říci, že by druhý díl vážně horší, akorát se v určitých věcech oproti prvnímu dílu lišil.

Druhý díl se od toho prvního totiž v mnohém lišil. Největší změnou bylou asi zjednodušení bojového systému. A nedávno vyplulo na povrch, že Heplerová před 6 lety v jednom interview přiznala, že nemá ráda ve hrách bojování.

Fanoušci Dragon Age si tedy usmysleli, že ona může za špatný bojový systém 2. dílu Dragon Age. Jedním z dalších „problémů“ bylo, že Bioware vykládal homosexualitu jako běžný jev. Radikální fanoušci si tedy usmysleli, že za všechno může Heplerová a začali ji vyhrožovat přes e-mail, Twitter, ale i na EA fóru.

Dragon Age II měla mnohem jednodušší bojový systém

Dragon Age II měla mnohem jednodušší bojový systém

A co bude Heplerová dělat nyní? Chce jako první dodělat svoji knížku a pak chce pracovat na volné noze. Do herního průmyslu se už ale asi nikdy nevrátí.

Zdroj:metro.co.uk

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru