Spekulace o ovladači PlayStationu 4: biometrický senzor v rukojeti?

Zdroj blízký CVG přinesl obří novinky o Sony z vývojového oddělení. Měli bychom očekávat, že konzole jako PlayStation 4 již přinesou zapojení člověka do virtuální reality, ale věci se ještě mohou před vydáním změnit. Spoustu lidí také tvrdí, že se výsledná konzole bude jmenovat jen jednoduše „PlayStation“.

PS
Prý mezi návrhy na nový ovladač patří LCD displej a biometrické senzory na jeho rukojeti. Biometrické technologie by na herním ovladači byly velice zajímavé, protože jsou schopny číst hráčovy biometrické údaje (tep, teplota těla). Tato informace není jen obrovská fáma, jelikož Eurogamer psal stejné informace o tom, že v Sony byly testovány PS4 ovladače s dotykovou obrazovkou a biometrickými údajy po dobu šesti měsíců. To by byl smutný konec DUALSHOCK ovladače, který byl představen s původním PlayStation v roce 1997, a my jsme viděli novou verzi DUALSHOCKu ovladače s každou novou konzolí PlayStation.

Zdroj: tweaktown.com

Již delší dobu se soustředí na Informační Technologie, mobilní zařízení, hardware celkově a vůbec všechno, co může studenta zajímat.

Komentáře

Nahoru