Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Speciální nabídka SuperMicro dedikovaných serverů prodloužena

V měsíci květnu společnost Coolhousing připravila jedinečnou nabídku SuperMicro dedikovaných serverů, v podobě jejich extra zvýhodnění při dvouletém závazku. Jelikož o Supermicro servery je velký zájem, byla akční nabídka prodloužena do konce měsíce června.

Přidáte-li možnost odstoupení od smlouvy do 60 dní a garanci vrácení peněz do 200 dní a možností odkoupení serveru, je Coolhousing vhodným partnerem při pořízení nového servového řešení.

Nabídku serverů k pronájmu i nadále tvoří trojice serverů založených na platformě SuperMicro. Vstupní model obsahuje čtyřjádrový procesor Intel Xeon E3-1220V3 a 16 GB ECC RAM. K dostání je již za 1828 korun měsíčně. Lepší procesor a především více paměti jen za drobnou cenovou přirážku nabízí stroj vybavený procesorem Intel Xeon E3-1240V a celými 32 GB ECC RAM. Vyšší výkon a větší kapacitu paměti můžete mít od 2229 korun měsíčně.

V nabídce naleznete i šestijádrový procesor Intel Xeon E5-2620, který disponuje 15MB vyrovnávací pamětí a díky technologii HyperThreading nabízí možnost práce až s dvanácti vlákny a 32 GB ECC Reg. RAM. Cena tohoto serveru začíná na hodnotě 2463 korun za měsíc.

Všechny servery platformy SuperMicro jsou vybaveny dvojicí 1TB SATA 6G disků s možností dalšího rozšíření.

Samozřejmostí je i nadále možnost po skončení dvouleté smlouvy server odkoupit za zůstatkovou cenu 59 korun. Na dedikovaný server od Coolhousingu tak můžete pohlížet jako na výhodné řešení serveru na leasing.

Za zmínku rovněž stojí, že zákazník má možnost do 60 dní od smlouvy se závazkem odstoupit bez jakýchkoliv sankcí a při úhradě služby na rok předem obdrží zákazník 10% slevu s garancí 200 dní vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Kompletní nabídku dedikovaných serverů společnosti Coolhousing založených na platformě SuperMicro najdete na webu https://www.coolhousing.net/server-supermicro-pronajem.html.

Kontakt:

Jiří Dvořák, DiS.

Senior Sales Executive

https://COOLHOUSING.NET

Vinohradská 190, Praha 3

mail: jiri.dvorak@coolhousing.net

tel.: +420 775 310 929

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru