Speciální kurz vylepší vaší paměť – vyzkoušet si ho můžete i online

Speciální kurz vylepší vaší paměť – vyzkoušet si ho můžete i online

V dnešní době vyspělých technologií, které jsou chtřejší, než my lidé a pamatují si mnohem více informací, nejsme nuceni svoji paměť trénovat a zdokonalovat. Funkci pamatovat si a přemýšlet za nás pomalu přebírají chytré telefony a výpočetní technika. Právě z toho důvodu jsou čím dál populárnější školy paměti. 

V mnoha pracovních pozicí je činností neustále opakování stereotypních úkolů a absence řešení problému. Jediné, co je třeba se naučit, je ovládat nový počítačový software. Práce, která postrádá veškerý důvtip a kreativitu na trhu převládá. Důležité je nelenivět a neustále se něčemu učit – trénovat svoji paměť. Právě této potřeby si všimli manřelé Pokovi a jejich byznysem je vylepšování lidské paměti.

Pro koho je kurz určený?

U studentů středních a vysokých škol by měla být dobrá paměť samozřejmostí. Jak si ale zapamatovat informace, které nás ve velké většině nezaujmou? S tím pomáhají například manželé Pokovi. Sami se seznámili při studiích a už 10 le spolu provozují stále úspěšnější školu paměti. Žáci, ale nejsou jen zoufalí studenti toužící po zdokonalování. Kurzy navštěvují i vysoce postavení lidé, byznysmani, manažeři. Na kurzech najdeme ale také malé děti, seniory a nebo lidi, kteří zkrátka nechtějí zakrnět a chtějí udržovat paměťovou aktivitu.

200902052029_fan2012592_450x338

Škola paměti je zkrátka záležitostí pro všechny generace. Manželé Pokovi jsou jedničkou ve svém oboru. Neustále se snaží zdokonalovat svoje vyučovací metody a hledají nové vyučovací techniky. Právě kvalita je v tomto byznysu nezbytnou. Lidé vyhledávají to nejlepší a na placené služby jsou nároční a manželé Pokovi si toho jsou vědomi. Kurz paměti si můžete vyzkoušet zdarma a z pohodlí domova zde.

Jeden kurz navštěvuje 5 – 20 lidí. V tomto počtu je ještě možné poskytovat lidem kvalitní výuku. Je možné pořádat přednášky pro 500 účastníků, ale kvalita je ta tam. Právě proto vznikly školy paměti, které se induviduálně věnují každému účastníkovi kurzu.

Vzdělání je důležité v každém věku a bez dobré paměti se zkrátka nic nenaučíte, je to základní předpoklad k jakémukoli studiu, ale i k běžnému životu

Zdroj, text/foto: trenujpamet.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru