Speciální bionická podpora kolene vybrala za 6 dní na Indiegogo neuvěřitelnou částku 3 miliony korun

Spring Loaded Technology je jedna z nadějných technologických společností, která se snaží vyvinout speciální bionickou podporu kolene, která usnadní život mnoha lidem – od sportovců až po běžné lidi, kteří vykonávají manuální práce a mají problém s koleny. Tuto věcičku představili na portále Indiegogo, kde za pouhých 6 dnů vybrali neuvěřitelnou částku – necelé 3 miliony korun.

Tato speciální bionická podpora kolene s názvem Levitation by měla koleno lépe chránit před fyzickým poškozením a trvalými následky, které vznikají opotřebením v důsledku nadměrné zátěže při sportu nebo při těžké manuální práci.

Konečná cena se bude pohybovat od 2000 dolarů výš

Cílem společnosti bylo vybrat na portále Indiegogo pouhých 75 tisíc dolarů, což už je splněno. V rámci této kampaně si můžete navíc koupit první kusy za 1150 dolarů (27 tisíc korun) v různých velikostech.

Po dokončení kampaně by se měla cena pohybovat mezi 2000 – 2500 dolary, což je v přepočtu cca 48 000 – 60 000 korun. V rámci ceny je součástí také roční záruka na poškození.

springloaded2

První kusy by měly být k dostání už červnu tohoto roku, A i když to může vypadat, že bionická podpora kolene je navržena spíše pro zákazníky s probíhajícími problémy, můžete takové zařízení využívat i jako účinnou prevenci.

Zdroj: Indiegogo

Komentáře

Nahoru