Špatný marketingový tah? Zelené burgery se zákazníkům nelíbí

Možná jste zpozorovali, že McDonal’s propaguje nový film Angry Birds. Rozdává hračky s Angry Birds a připravil taky dva speciální burgery. Ty se však u zákazníků s nadšením nesetkaly a my se nedivíme. Moc k jídlu totiž nevypadají.

V čínských McDonald’s teď můžete dostat „Naughty Green Pork Burger“ a „Super Red Burger“. V tom prvním jsou vejce, salát a omáčka s příchutí papriček jalapeño. Červená varianta obsahuje pěkně obalené kuřátko a salát. Nic špatného v nich tedy není, ale zvenku prostě k nakousnutí nevypadají. Zákazníci tvrdí, že se spíš podobají plesnivému jídlu.

mcdonalds-angry-birds-burgers-china-1

Ten červený vlastně není tak zlý…

„Tohle nesním ani za milion let, ani kdyby mě drželi jako rukojmí a cpali to do mě pod nátlakem,“ píše například jeden zákazník na Twitteru.

„Tenhle burger vypadá jako dávka penicilinu,“ dodává další.

nechutne

Je to nechutné a zákazníci hledají smajlíka, který zvrací

Na druhou stranu musíme dodat, že burgery jsou 100% v pořádku. Jsou naprosto obyčejné, jen obarvené potravinářským barvivem, které je neškodné.

mcdonalds-angry-birds-burgers-china-2

… ale tohle už vypadá vážně nezdravě!

Dali byste si?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru