Spam: registrace firmy iCPOST.cz

Dobrý den,

Dovolte mi Vás zdvořile požádat o registraci Vaší společnosti, podnikání či instituce v katalogu firem a poptávek ZDARMA nebo ve verzi PREMIUM za 100,- bez DPH/rok. Registrací přispějete dětem nebo rodinám s dětmi, kde rodič nebo dítě trpí některým ze závažných onemocnění. Více také na www.ehfoundation.cz v sekci ve spolupráci s iCPOST.cz

Dovolujeme si Vás informovat o možnosti registrovat svou firmu do nového katalogu firem a poptávek. Umožníme Vám ZÁKLADNÍ FIREMNÍ ZÁPIS ZDARMA nebo FIREMNÍ ZÁPIS SE SLUŽBAMI PREMIUM pro  registrované do 30.4.2014 POUZE za 100,- Kč po dobu celého jednoho roku v hodnotě 2.490,- Kč.

Pro více informací a registraci Vaší firmy navštivte náš web https://www.i-cpost.cz/registrace-icpost.html nebo nám napište na icpost@icpost.cz

Naše služby jsou zdarma. Poplatek 100,- anebo 690,- Kč je poukazován na účet nadačního fondu European Help Foundation, nadační fond. Nebuďte lhostejní a pomozte i Vy. Vaší registrací pomáháte dětem nebo rodinám s dětmi, kde dítě nebo rodič trpí některým ze závažných onemocnění.

Pro odhlášení klikněte na následující odkaz: Odhlášení zasílání

S přátelským pozdravem a přáním pěkného dne

 

zákaznický servis iCPOST.cz

registrace@i-cpost.cz

www.icpost.cz

www.i-cpost.cz

www.iceskaposta.cz

Štítky:

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru