Dnes vyšlo 1 článků

SOVA B2B Day – ochutnávka marketingu už v květnu

Loňský první ročník B2B Marketing & Sales konference pořádaný agenturou SOVA NET a Provozně ekonomickou fakultou MENDELU měl velký úspěch. Letos chystají organizátoři pokračování, ale pro všechny natěšené připravili jednu akci už na květen.

Květnový B2B Day 2016 se bude konat v brněnském ImpactHUBu 12. května. Přijít mohou účastníci loňské velké konference i úplní nováčci, které zajímá B2B trh.

„Návštěvníci byli nadšeni profesionalitou speakerů, přátelskou atmosférou a úzkým zaměřením na B2B sektor. A protože se nám množily dotazy o dalším ročníku, rozhodli jsme se spustit malou ochutnávku marketingových témat už v květnu,“ uvádí organizátorka jarní akce, Zuzana Konečná.

B2B

Jak bude akce probíhat?

Bude rozdělena do tří bloků. Během prvních dvou se budou konat workshopy se specialisty z jednotlivých oblastí online marketingu, na konci bude čas na individuální konzultace, diskuze a networking.

„Program jsme vytvářeli tak, aby pokryl jak známé, tak méně zažité oblasti online marketingu – ať už formou workshopu, nebo individuálních konzultací. Témata na sebe postupně navazují, a každý účastník tak bude mít možnost zhlédnout obsah úplně celý,“ upřesňuje Michaela Náplavová, koordinátorka programu.

S kým se tam setkáte?

Z řad SOVA NEtU přijdou UX designér a grafik Drahomír Hájek, PPC specialistka Jana Žujová, SEO konzultant Martin Hill. Přijde také Lukáš Puchrik z Clever Analytics s lokační analýzou nebo Jan Krátký z kreativního studia Cabinet, který přednese něco o digital corporate identity. Těšit se můžete na další specialisty, někteří z nich vystoupili už na prvním ročníku SOVA B2B konference.

speakeri

Mezi partnery SOVA B2B Day se objeví také BEZONES, inovativní projekt B2B sociální sítě, který byl oficiálně představen právě na loňské SOVA B2B konferenci. V systému jsou již zaregistrovány první firmy, a účastníci si tak mohou na akci vyptat další informace.

Předpokládána je účast maximálně 40 zástupců B2B firem, aby byl čas vést workshopy interaktivně a debatovat přímo se specialisty. Plánujete-li účast, využijte zvýhodněné ceny 1 990 Kč bez DPH do 31. března 2016!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru