SOVA B2B DAY – den pro marketéry B2B firem

Minulý týden ve čtvrtek (12. května) proběhl v brněnském Impact HUBu SOVA B2B Day, předskokan druhého ročníku zářijové SOVA B2B konference. Přišlo celkem 30 účastníků z různých B2B firem. Vyslechli si rady odborníků na online marketing a diskutovali i mezi sebou.

Mezi šesti speakery, kteří si připravili workshopy a úkoly z praxe, se objevily jen zajímavé osobnosti:

  • Petr Mikšovič (CEO SOVA NET) představil strategický model Lean Canvas a kalkulaci business plánu
  • Jan Krátký (kreativní studio Cabinet) se podělil o zkušenosti s tvorbou design manuálu firmy a mluvil o využití log firem
  • Jana Žujová (PPC specialistka SOVA NET) ukázala komunikační nástroje v online reklamním světě
  • Petr Pěcha (manažer Firmy.cz) představil službu Seznam Naplno a diskutoval o dalších novinkách Seznamu
  • Lukáš Puchrik (Clever Analytics) se zaměřil jak jinak na analýzu zdrojů, spádových oblastí a určování potenciálu produktu podle území
  • Martin Hill (SEO specialista SOVA NET) ukázal SEO nástroje Collabim, Search Console nebo AHREFS

„Speakeři podali naprosto profesionální výkon. Kombinace různorodých marketingových témat, domácího moravského vína a poctivých českých buchet tvořila dohromady neopakovatelný zážitek,“ popsal Petr Mikšovič.

Pracovalo se i během obědové pauzy

Během oběda se účastníkům věnovali UX designér Drahomír Hájek a zástupkyně projektu inovativní B2B sociální sítě Bezones Pavlína Kadlecová. Popovídali si s účastníky o uživatelské přívětivosti jejich webu a prohlíželi si rozhraní nového online networkingového nástroje pro B2B firmy.

foto_4

Konference SOVA B2B Marketing & Sales už je za dveřmi

Pokud jste tuhle akci nestihli, netruchlete. Specializovaná obchodně-marketingová konference pro B2B firmy už klepe na dveře!

„Účastníkům se líbily zejména praktické ukázky a reálné zkušenosti přednášejících specialistů. Větší důraz na praxi tak budeme klást i při přípravách druhého ročníku SOVA B2B konference v září,“ popsala Zuzana Konečná, organizátorka akce.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru