Tisková zpráva: Southco s podporou Rimini Street rozšiřuje systém SAP ECC 6.0

Southco s podporou Rimini Street rozšiřuje systém SAP ECC 6.0

Úspěšný vstup do Velké Británie a Asie byl financován částečně z úspor po přechodu k podpoře firmy Rimini Street

Konference SAP SAPPHIRE NOW 2013 — Rimini Street, Inc., přední poskytovatel služeb v oblasti údržby a podpory podnikového softwaru, včetně softwaru firem SAP AG (burzovní index NYSE:SAP) a produktů společnosti Oracle Corporation (burzovní index NASDAQ: ORCL) Siebel, PeopleSoft, JD Edwards, E-Business Suite, Oracle Database a Hyperion, dnes oznámila, že společnost Southco, přední mezinárodní poskytovatel speciálního hardwaru, nedávno dokončila první fázi své strategické globální expanze SAP s využitím podpory společnosti Rimini Street pro svůj systém SAP ECC 6.0. Stejně jako Southco, stovky firem z celého světa využívají podporu Rimini Street, aby snížily celkové náklady na podporu až o 90 procent a zároveň využívají svůj podnikový software k dosažení podnikatelských cílů. Ve výsledku je mnoho klientů Rimini Street, včetně firmy Southco, schopno využít značné úspory z podpory třetí strany na financování důležitých obchodů a zlepšení v oblasti IT, které mají přímý vliv na jejich konkurenceschopnost na světovém trhu.

Náklady na údržbu softwaru společnosti Southco byly druhou nejvyšší položkou v oblasti IT

Společnost Southco slouží desítkám tisíc zákazníků z celého světa v celé řadě průmyslových odvětví, jako je například letectví, automobilový průmysl, spotřební elektronika a zdravotnictví. Společnost zavedla svou aktuální aplikaci SAP ECC 6.0 v Severní Americe v roce 2008, aby pomohla zvládat důležité operace, jako je výroba, správa dodavatelských řetězců, prodej, distribuce a finance, se záměrem rozvinout jednotný globální SAP na každém místě světa, kde Southco působí. Brzy poté, co recese začala ovlivňovat světovou ekonomiku, odložil ředitel pro informatiku společnosti Southco Brice Salle snahy o globalizaci a posuzoval každý dolar ve svém rozpočtu na informační technologie. Při revizi nákladů zjistil, že náklady na údržbu softwaru jsou druhou nejvyšší položkou v rozpočtu IT. Po prostudování nabídky podpory Rimini Street v roce 2009, učinila firma Southco rozhodnutí přejít s podporou jejího systému SAP ECC 6.0.od SAP ke společnosti Rimini Street.

Úspory umožní financování globální expanze SAP ve Velké Británii a Asijsko-pacifické oblasti

Přechodem k Rimini Street snížila společnost Southco okamžitě své roční výdaje za údržbu SAP o 50 procent. Dále byla schopna značně zvýšit celkové úspory omezením drahé podpory a nákladů za údržbu spojené s tradičním prodejcem softwaru díky efektivnějšímu na míru šitému programu podpory společnosti Rimini Street, který zahrnuje služby vysoké úrovně 24X7X365, přiděleného konzultanta, podporu zákaznických úprav bez dalších poplatků, podporu stávajících verzí po dobu minimálně 10 let bez požadovaných aktualizací a zamezení dalších výdajů na údržbu v souvislosti s podporou prodejce. Značné úspory díky podpoře společnosti Rimini Street umožnily firmě Southco financovat a obnovit velice důležitý projekt globalizace v roce 2010. Southco dokončila svůj vstup do Velké Británie v roce 2011 a následovala úspěšná expanze na čtyři lokality v Číně, na Thajwanu a v Honkongu v červenci loňského roku.

“Globální viditelnost a schopnost reagovat na podněty našich zákazníků představují důležitou součást obchodního modelu Southco a jsou důvodem k tomu, proč je projekt globalizace pro nás prioritou číslo jedna. Společnost Rimini Street byla cenným partnerem, který nám pomáhal úspěšně dokončit globalizaci naší SAP iniciativy aniž by to mělo dopad na naše podnikání nebo naše zákazníky,” řekl Salle. “Byli jsme schopni zaměřit naše interní zdroje na rozvoj ve Velké Británii a Asii a zároveň jsme si byli jisti, že tým našich odborníků a tým společnosti Rimini Street zajistil stabilní a podporovanou SAP platformu.”

Společnost Southco v současné době plánuje další fázi globální implementace v jejím největším světovém provozu v Číně v příštím roce. Kromě toho plánuje rozvoj i na dalších místech v Asii, jako například v Koreji, Japonsku, Austrálii a Indii.

Společnost Rimini Street pokračuje v rozvoji jako jednička v oblasti podpory třetích stran

Rimini Street je poskytovatelem podpory softwaru třetích stran pro více než 600 světových firem, společností z žebříčku Fortune 500, středně velkých firem a organizací z veřejného sektoru z celého světa, které hledají finanční prostředky a zavádí zlepšení, která pomáhají posilovat celkový výkon organizace. Mezi její klienty patří 71 firem z žebříčku Fortune 500 a 15 z Global 100, aktuálně poskytuje podporu operacím klientů ve více než 70 zemích a má kapacitu podporovat klienty v téměř 200 zemích.

“Southco je skvělým příkladem toho, jak organizace, které přešly k firmě Rimini Street, využívají uspořené náklady k zavádění nových funkcí, rozšiřování kapacity systémů na nových místech, podnikatelských jednotkách a pobočkách a k financování rozvoje, který má přímý dopad na jejich podstatu,” řekl Seth Ravin, generální ředitel společnosti Rimini Street. “Klienty Rimini Street jsou moderní organizace, které se snaží neustále zlepšovat své výkony a zároveň lépe využívat stávající investice do softwaru Oracle a SAP. Stovky klientů společnosti Rimini Street spokojeně využívají naši nabídku a ušetří 90 procent celkových nákladů na podporu.”

O společnosti Rimini Street, Inc.

Společnost Rimini Street je předním poskytovatelem služeb v oblasti údržby a podpory softwaru třetích firem. Společnost poskytuje služby na podporu podnikání s inovativním a oceněným programem, který umožňuje držitelům licencí od Oracle a SAP ušetřit až 90 procent celkových nákladů za podporu za více než deset let, včetně úspory 50 procent ročních poplatků za podporu. Klienti mohou zůstat u své aktuální verze softwaru bez zbytečné aktualizace nebo nějaké změny po dobu nejméně deseti let. Stovky globálních firem, společností z Fortune 500, středně velkých a veřejných organizací prakticky ze všech odvětví, si vybraly Rimini Street jako důvěryhodného, nezávislého poskytovatele podpory. Více informací o společnosti naleznete na internetové adrese https://www.riministreet.com nebo volejte na telefonní číslo 888-870-9692 (v rámci USA) nebo +1 702-839-9671 (z ostatních zemí).

Rimini Street a logo Rimini Street jsou obchodní značky společnosti Rimini Street, Inc. Všechny další firemní značky a názvy výrobků mohou být vlastnictvím příslušných společností. Copyright (C) 2013. Všechna práva vyhrazena.

Kontakty

Rimini Street, Inc.

Alma Park

Tel: 323-229-7282

Email : apark@riministreet.com

Zdroj: Rimini Street, Inc.

Tuto tiskovou zprávu si můžete prohlédnout online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20130514005753/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru