Tisková zpráva: Soutěž s Ferrero pralinkami zná svého vítěze!

Soutěž s Ferrero pralinkami zná svého vítěze!

Soutěž s názvem „Prožijte zlaté okamžiky“ s pralinkami společnosti Ferrero zná své vítěze. Jedinečnou půlroční jízdu v luxusním Maserati Ghibli si užívá výherce, který po zakoupení čokoládových pralinek Ferrero Rocher Gold Edition, správně odpověděl na otázku uveřejněnou na internetové stránce www.rocher.cz.

Soutěž s Ferrero pralinkami probíhala od 5. září do 31. října a během jejího trvání mohli milovníci sladkých pralinek vyhrát také 6 zlatých předplacených platebních karet s hodnotou 5000 Kč a 45 zlatých lahví Moët & Chandon Impérial.

Výhercem hlavní výhry se však stal ten šťastlivec, který si zakoupil balení Ferrero Rocher Gold Edition, zaregistroval se do soutěže pomocí hrací karty uvnitř balení a svým tipem byl nejblíže správné odpovědi na soutěžní otázku. Šťastný výherce Ondřej Wittek si tak nyní bude moci užívat svou zlatou výhru – jedinečnou jízdu v luxusním automobilu po dobu 6 měsíců. 

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru