Soutěž o vstupenky na ME ve fotbale a bonus k tomu

Letos se všichni čeští sportovní fanoušci mají na co těšit. V květnu budou naši hokejisté bojovat v Moskvě a o měsíc později ukáže své síly tým našich fotbalistů. Po čtyřech letech se kluci opět objeví na Mistrovství Evropy ve fotbale a věrní fanoušci mají možnost držet jim palce přímo na stadionu.

Kvalifikace na letošní ME proběhla koncem loňského roku a nám se podařilo postoupit ze skupiny A rovnou z prvního místa. Z 53 účastníků kvalifikace se nakonec probojovalo 24 týmů, které byly rozděleny do šesti skupin. My jsme společně s Chorvatskem, Španělskem a Tureckem ve skupině D. Asi nejočekávanější je náš zápas s Chorvatskem. Právě na ten nabízí dvě vstupenky Soutěž s bonusem.

Výlet do slunné Francie

Letošní mistrovství hostuje Francie, která má připravených deset stadionů po různých koutech země. Utkání Česko-Chorvatsko proběhne 17.6.2016 ve městě Saint-Étienne na stadioně Geoffroy-Guichard s kapacitou 42 000 diváků. Vstupenka přímo do kotle dění vás vyjde asi na devět tisíc korun. Vy ji můžete vyhrát úplně zdarma a ještě s malým bonusem.

euro

Soutěž s bonusem má velmi jednoduchá pravidla. Stačí na jejím webu zadat svůj e-mail a jste ve hře. Kdo bude soutěž sdílet na Facebooku, bude do slosování zařazen automaticky dvakrát, takže se jeho šance na výhru zvýší. Kdo zapojí všechny své přátele, manželku, děti a babičku, má šanci ještě několikrát vyšší.

A ten bonus? Soutěž s bonusem dává k výhře lístků ještě malý bonus od Unibet, jedné z nejkvalitnějších online sázkovek. Výherce získá možnost 3x si zatočit na automatu měsíce a 1x si vsadit na libovolnou sportovní událost v hodnotě 1 euro.

Lákavé? Představte si k tomu, jak krásně bude v červnu ve Francii. Saint-Étienne je velké město téměř s 200 000 obyvatel. Známý je hlavně místní fotbalový klub AS Saint-Étienne, který 10x vyhrál francouzskou ligu. A sem byste se mohli podívat.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru