Soutěž: Nejlepší aplikace, které vám pomohou v podnikání

Český T-Mobile se domluvil ještě s dalšími pěti zahraničními společnostmi a právě pořádají soutěž. Měla by se v ní objevit především hromada skvělých nápadů. Jde v ní totiž o to, že se hledá nejlepší aplikace, která vám pomůže v podnikání. Je úplně jedno, zda vám bude pomáhat s pracovními schůzkami či organizací vašich podřízených. Stačí, aby byla prostě nejlepší.

Spolu s českým T-Mobilem se do akce Business wall of fame pustily i společnosti ze sousedního Slovenska, Polska, Maďarska, Chorvatska a Rumunska. Tam všude se hlasuje o národní nejlepší aplikaci a nejlepší aplikaci začínajícího podnikatele. Avšak ve výsledku ze soutěže vyjde ještě jeden celkový vítěz – mezinárodně nejlepší aplikace.

Co potřebujete, pokud chcete soutěžit?

Pokud se chcete zapojit, fantazii se meze nekladou. Stačí mít dobrý nápad a zpracovat ho v aplikaci. Aplikace může být webová, nainstalovaná na stolní počítač, mobilní telefon i tablet. Máte naprosto volnou ruku. Pak už jen o aplikaci natočíte video, ve kterém vysvětlíte, v čem je právě ta vaše nejlepší a jak by mohla pomoci tisícům podnikatelů.

Váš tým však nesmí čítat více než 250 zaměstnanců, aplikace se nesmí již komerčně prodávat a v době přihlášení musí být použitelná minimálně v testovacím prostředí. Takže pokud na něčem již nepracujete, takhle narychlo zřejmě nic nevymyslíte.

Pak stačí už jen čekat

Třeba se dočkáte, že se zrovna ten váš nápad bude líbit nejvíc. Přihlásit se můžete do 22. května, od té doby už bude probíhat jen hlasování. Lidé budou hlasovat přes emailovou adresu a jméno, Facebook, LinkedIn, Twitter nebo Google+. Hlasy ze všech těchto sociálních sítí mají stejnou váhu. Kromě toho ale bude moci hlasující i vyplnit formulář a stát se příznivcem aplikace. Bude muset popsat důvody, proč vybral zrovna tuhle aplikaci, a jeho jméno bude uvedeno v příznivcích dané aplikace.

business-wall-of-fame

Když se zadaří

Když se vám náhodou zadaří a budete mít nejlepší českou aplikaci, stanete se partnerem T-Mobile Czech Republic a vaše aplikace bude využita v jejich marketingové kampani, jejíž hodnota bude alespoň 1 000 000 Kč. Zároveň budete se svou aplikací zařazeni do portfolia T-Mobile.

Pokud by se vám povedlo mít mezinárodně nejlepší aplikaci, budete samozřejmě ještě slavnější a podíváte se dokonce i do T-Lab v Berlíně, kde vám představí spoustu inovací.

Zapojte se

V současné chvíli ještě není přihlášených moc aplikací, takže rozhodně máte šanci se prosadit. Stačí zkouknout pár takových, které vás zaujmou, abyste nachytali inspiraci, a pustit se do natáčení videa. Pak popíšete, jak může vaše aplikace pomoci v podnikání a proč je lepší než ostatní a je hotovo. No a od dvanáctého května nezapomeňte hlasovat na www.wallofbusiness.com.

Komentáře

Nahoru