Tisková zpráva: Sousedská pomoc od Socialsharks

Od začátku května spravuje agentura Socialsharks sítě jejich sousedů, Nadačního fondu Agora 7. Ten spojuje společnosti a organizace, jejichž cílem je zlepšení kvality komunitního života na Praze 7. Agora zároveň provozuje komunitní centrum Přístav 7 v Jankovcově ulici, kde sídlí i Žraloci.

Pro Socialsharks to není první CSR aktivita, kterou zastřešují. Již několik let pomáhají proplout digitálními vodami charitativnímu běhu TERIBEAR, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem. Minulý ročník dokonce dosáhlirekordních čísel díky edukaci a zapojení dárců.S charitativními projekty tedy mají bohaté zkušenosti, které mohou zužitkovat. Ať už se jedná o oslovení dárců nebo o způsob komunikace charitativních projektů.

V prvním měsíci Socialsharks nastavili Nadačnímu fondu jasnou vizuální identitu, která bude snadno rozpoznatelná mezi ostatními. Spolupráci začali v době nouzového stavu, kdy Agora 7, jako organizace starající se o aktivní život seniorů, odstartovala spoustu zajímavých projektů nejen na podporu seniorů v době nouzového stavu.

„V Holešovickém akvárku spokojeně sídlíme už několik let a díky spojení s Nadačním fondem Agora 7 můžeme začít naší čtvrti vracet ty šťastné roky, které tu máme za sebou a doufám, že i před sebou. Jsem si jistá, že naše spolupráce podpoří komunitní život tady u nás na Praze 7, a že nastavíme přátelské prostředí i pro ostatní firmy v okolí k zapojení do dalších projektů,” říká Nikol Stolle, CEO Socialsharks.

 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru