Tisková zpráva: Soupeř pro Hillary Clintonovou: Barnie Sanders bude ve volbách v roce 2016 kandidovat na úřad amerického prezidenta

Senátor Bernie Sanders za obvod Vermont včera formálně oznámil své rozhodnutí kandidovat v prezidentských volbách proti bývalé státní tajemnici Hillary Clintonové.

(Foto: https://photos.prnewswire.com/prnh/20150430/213081 )

Přestože senátor Bernie Sanders má určité pochybnosti o politických názorech paní Clintonové na řešení zásadních problémů, z jeho postojů vyplývá, že očekává poctivý a čestný souboj o získání postu oficiálního kandidáta Demokratické strany na prezidenta a o postup do hlavních voleb. Senátor hodlá voliče oslovit prostřednictvím řešení problémů, které trápí průměrného Američana.

Kampaň s názvem Bet on Bernie Sanders 2016 (Vsaďte na Bernieho Sanderse v roce 2016) (dříve pod názvem Ready for Bernie Sanders 2016 PAC – Jste připraveni na prezidentskou kandidaturu Bernieho Sanderse v roce 2016) byla zahájena minulý týden, kdy se na náměstí Time Square v New Yorku objevil billboard s názvem ‘Bet on Bernie – Vsaďte na Bernieho’ a podle zpráv deníku New York Daily News je smyslem této kampaně rozšířit povědomí o tomto senátorovi z Nové Anglie a upozornit na jeho kořeny, které sahají do Brooklynu, v New Yorku.

Podporu kampani senátora Sanderse vyjádřili na sociálních sítích lidé z celé země, od řadových občanů až po dobře známé celebrity, jako je například Bill Maher, který na svém profilu zveřejnil obrázek a odkaz na článek upozorňující na dnešní Sandersovo oficiální oznámení prezidentské kandidatury.

Ředitel kampaně Bet on Bernie Sanders 2016, Cary Lee Peterson, říká: „Na kampani se podílíme od samého počátku a viděli jsme reakce od prvního dne. Není pochyb o tom, že ho lidé chtějí.“

Nezávisle pořádaná kampaň Sanders’ 2016 hybrid PAC nabádá lidi k návštěvě webové stránky betonbernie.com, kde se mohou dozvědět více o charakteru, politice a historii působení senátora Bernieho Sanderse v Americké politice. Peterson říká, že smyslem “webové stránky je rozšiřovat povědomí o doufá, že tato stránka pomůže dostat Sanderse do širšího povědomí po celé zemi.”

Autor článku: Sheila Dawson

Obrázek s popisem: “BETONBERNIE.COM: Sen. Bernie Sanders for president. Born & bred in Brooklyn. 30+ years in Congress, not a flaw. The world is ours. GO VOTE! (CNW Group/Cyber Media Services)- BETONBERNIE.COM: Senátor Bernie Sanders, kandidát na prezidenta. Narozen v Brooklynu, kde také vyrostl. Více než 30 let zkušeností z Kongresu. Svět patří nám. PŘIJĎTE K VOLBÁM! (CNW Group/Cyber Media Services)”.

Obrázek ke stažení na webové stránce: https://photos.newswire.ca/images/download/20150430_C6662_PHOTO_EN_15990.jpg

Další informace: Cyber Services Media

Kontakt: smdawson@columnist.com

Andrew Callahan, +1-204-318-6174; Mobil +1-204-212-6135

Zdroj: Cyber Media Services

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru