Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Soundbook X3 – Bluetooth reproduktor špičkové třídy s FM rádiem, mikrofonem a NFC

firma Bayan Audio uvedla nový model řady Soundbook, tentokrát se jedná o bezdrátový Bluetooth reproduktor s FM rádiem a funkcí hands-free. Soundbook X3 je založen na 20 wattovém zesilovači, což o je 5W větší výkon než u menší verze Soundbooku.

Soundbook X3 využívá pokročilé kodeky aptX pro bezdrátový přenos zvuku se zachováním vysoké kvality přehrávání. Komunikace s reproduktorem probíhá pomocí standardu Bluetooth 4.0, který podporuje verze 2.1 a vyšší. Vestavěny modul NFC umožňuje okamžité spojení s podporovanými zařízeními na dotek. Za redukci šumu zodpovídá systém TDMA. Koeficient THD, který vyjadřuje celkové harmonické zkreslení zvuku, je u Soundbooku X3 menší než 2%. Kromě bezdrátové komunikace lze připojit zdroj zvuku také pomocí 3,5mm konektoru mini jack.

Na LED displeji, který se nachází na předním panelu zařízení, jsou zobrazeny informace o stavu baterie, frekvenci FM rádia a o zvoleném zdroji zvuku.

Baterie Soundbooku X3 nabízí až 10 hodin přehrávání hudby při připojení přes Bluetooth.

Soundbook X3 se vyznačuje elegantním a moderním designem. Použití hliníku nejen zajišťuje odolnost zařízení, ale ovlivňuje také podstatně akustiku. Skříň reproduktoru má vestavěnou rádiovou anténu. Navíc, na zadní straně zařízení se nachází dodatečný port USB, který umožňuje nabíjet telefon nebo mp3 přehrávač.

Soundbook X3 je dostupný ve dvou barevných provedeních: stříbrná s tyrkysovou a černá s pomerančově oranžovou.

Technická specifikace:

Model

Soundbook X3

Zesilovač

20W Stereo

Reproduktory

4x neodymové reproduktory 1,5″ typ long-throw

1x pasivní membrána 3,25″

Frekvenční rozsah

50-20 000 Hz

Bezdrátová komunikace

Bluetooth 4.0 aptX, NFC

Vstupy

3,5 mm minijack, USB

Výstupy

3,5 mm minijack

Dodatečné funkce

FM rádio, vestavěný mikrofon pro hlasové hovory

Rozměry (mm)

242 x 47 x 130

Hmotnost (g)

530

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru