Sound Ventures Ashtona Kutchera má nového managing partnera a COO

Rizikový fond Sound Ventures, který založili Ashton Kutcher a Guy Oseary, má nyní nového generálního partnera a COO. Effie Epstein před nastoupením do rizikového fondu vedle globální strategii ve společnost Marsh & McLennan, dceřiné společnosti skupiny Marsh. A nyní se bude v Sound Ventures podílet na denních operacích.

Effie Epstein má provozní zkušenosti v oblasti technologií a financí. Během své kariéry působila jako viceprezidentka pro plánování a vedení vztahů s investory v iHeartMedia. Dokonce pracovala na rozvoji podnikání v Clear. Effie Epstein nabyla praxi i v oblasti investičního bankovnictví v energetice a získala titul MBA na Harvard Business School.

effie-epstein

Zdroj: TechCrunch

V Sound Ventures bude pracovat na nových obchodech jako investiční partner, ale také bude určovat strategie investičních procesů firmy a dohlížet na všechny činnosti fondu (právo, účetnictví, reporting a řízení workflow).

Sound Ventures hledal už rok kandidáta na managing partnera a COO. Při setkání s Effie Epstein byla společnost ohromena.

„Effie má hluboké obchodní znalosti. Má multidisciplinární pozadí, které je pro podnik důležité. Pinta je v tom, že je to někdo, kdo chce pracovat,“ vyjádřil se Ashton Kutcher.

Zdroj: TechCrunch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru