Dnes vyšlo 15 článků

Soukromá kancelář nebo zasedací místnost: ootBox jako alternativa home office

Soukromá kancelář nebo zasedací místnost: ootBox jako alternativa home office

Korporátní společnosti, ale i malé firmy začali hojně poskytovat svým zaměstnancům home office. Práce s domova je veskrze hodně vítaná. Zaměstnanci nemusejí pronajímat tolik kancelářských prostor a zaměstnanci si práci organizují sami. Jenže některým práce z domova nevyhovuje. Potřebují ranní rituál, obléct se do pracovního oděvu a vyrazit do kanceláře, což je přesně vyhrazený prostor pro výkon práce. Alternativním řešením jsou kancelářské boxy ootBox.  

OotBox je start up, který se chystá prorazit s nápadem malých kontejnerových kanceláří. Je v nich to nejnutnější vybavení ke kancelářské práci. Není nutné pronajímat si velké budovy, stačí jeden malý boxík. Název startupu je zkratkou “out of the box”. Má vyznačovat prostor, který je třetím, pracovním (kancelář, domov, ootBox). Zakladatelem startupu je Robbie Friedman. Boxy začal nabízet již v červnu. Propaguje box jako místo, kde je možné setkávat se s klienty, spolupracovníky. Box je možné umístit naprosto kdekoliv, klidně I u vás doma na zahradě.

OotBox si nemusíte nutně kupovat. Mnoho konkurenčních firem prodávají své buňky za astronomické částky. OotBox je možné pouze pronajmout za 500 dolarů měsíčně. Pokud se stane, že nájem nezaplatíte, přijede firma a box si odveze. Nejedná se tedy o prostor, který budete muset řešit více než je nutné. Podle firmy se box stane ziskovým přibližně po 12-14 měsících pronájmu.

5f6a22cf57b7da001ee13182

5f6a23e057b7da001ee13187

5f6a285157b7da001ee131c6

5f6a2918323fc4001e0d7c71

Na webu ootBox společnost příznivě porovnává své ceny s nákupem typického pracovního modulu, který podle ní obvykle stojí 5 000 až 20 000 dolarů, zatímco ootBoxy si lze pronajmout za pouhých 500 dolarů. Společnost nazývá ootBox „prostorem produktivity, na vyžádání až pro čtyři osoby“. Každá jednotka má prosklenou stěnu, která prostor zvětšuje.

 

Zdroj, foto: businessinsider.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru