Dnes vyšlo 15 článků

Šortky Aquanautia: Do vody s mobilem či peněženkou? Klidně!

To si takhle v létě v klidu cestujete a hele, voda! Jenže kam s mobilem, klíči a doklady, aby vám je někdo neukradl, než se stačíte vykoupat? Věčný problém má konečně řešení. Klidně si nechte věci v kapse. Pokud na sobě budete mít speciálně upravené kraťasy Aquanautia s vodotěsnou kapsou, která spolehlivě udrží věci v suchu, o cennosti nepřijdete. Pokud vám ovšem kraťasy při skákání elegantní šipky někam neuplavou. To pak přijdete nejen o mobil, ale možná i o hrdost.

Mezi crowdfundingovými projekty na Kickstarteru se dennodenně objevují nápady na vychytávky, které mají za úkol usnadnit nám život v nejrůznějších směrech. Aquanautia potěší především cestovatele, kteří řeší problém s úschovou cenných věcí během pobytu na pláži či ve vodě. Jde o šortky se zabudovanou kapsou, která díky unikátní magnetické technologii nepropouští vodu a chrání vše uvnitř. Můžete se tak bez problémů koupat a mít elektroniku nebo třeba pas stále u sebe, zloději prostě nemají šanci.

Šortky jsou vyrobené z rychleschnoucího materiálu, který se pro svou lehkost, elasticitu a odolnost proti skvrnám hodí na celodenní cestování i do vody. Kromě přizpůsobitelného pasu a klasických kapes mají zabudovanou speciální kapsu, která při uzavírání využívá samotěsnící systém s magnety.  Autor projektu Rishi Thornhill, který na myšlenku přišel v roce 2014 poté, co byl okraden, garantuje vodotěsnost do hloubky až třiceti metrů. A co je nejlepší, oděv je z více než devadesáti procent vyroben z recyklovaných plastových lahví!

kratasy

Více o projektu na stránkách Kickstarter.com, kde si můžete kraťasy rovnou přeobjednat v různých barvách ve variantě pro muže i pro ženy. Výrobce slibuje doručení všude po světě v srpnu 2018. Momentálně nápad, který bude na platformě aktivní ještě 22 dní, podpořilo už 1 500 dárců.

Zdroj: Kickstarter.com a Facebook

Svůj život momentálně dělí mezi studium médií a andragogiky, drobnější copywriterské projekty a stáže. Po gymnáziu vedly její kroky na univerzitu, do regionální redakce novin a reklamní agentury, kde postupně získala cenné zkušenosti z oblasti žurnalistiky a reklamy, kterých si dodnes velmi váží. Ve volném čase se věnuje koordinaci festivalů po stránce PR. Skutečný odpočinek jí přináší vyčerpávající sport, dobrá kniha nebo kvalitní film.

Komentáře

Nahoru