Sonny: Přenosný bidet pro lidi s ekologickým smýšlením

Sonny: Přenosný bidet pro lidi s ekologickým smýšlením

Udržitelná alternativa k ubrouskům a papíru pro lepší hygienu a zelenější planetu. Takovou větou by se dal popsat nový “vynález”, který by měl na toaletách plně nahradit toaletní papír či papírové utěrky. Používání papírových hygienických potřeb je prý zastaralé a společnost by se měla v rámci ekologie adaptovat na npvé návyky. 

Moderní design a prvotřídní konstrukce v přenosném bidetu, který můžete vzít všude. Sonny, vyvinutý pro zdravý životní styl a šetrný k životnímu prostředí, pomáhá snižovat zátěž životního prostředí a zvyšuje osobní čistotu. Základní balení Sonny výrobci nabízejí s náplní, která vydrží 3 týdny. Jako výhody zmiňují, že nemusíte nic instalovat, můžete bydet lehce obhospodařit, je šetrný k planetě a je antibakteriální. A mimo to si můžete nastavit, jak intenzivní střik bude bidet mít. Je to první přenosný bidet na světě a vejde se i do kabelky.

Snímek obrazovky 2019-10-03 v 17.22.58

Bidet má minimalistický design a je vyroben z kvalitních komponentů. Na vývoji bidetu se podílelo studio Box Clever a na jeho výrobě a zdokonalování pracují od roku 2017. Důvod samotného vývoje byl především ekologického charakteru. Dle výrobců toaletní papír existuje 100 let. K výrobě potřebuje spoustu vody, které je nedostatek a také dochází k odlesňování. Další jsou vlhčené ubrousky, které jsou zátěží pro životní prostředí také po použití. Ucpávají čistírny a odpadní vody po celém světě. A bidet, kterým je již toaleta vybavena zase vyžaduje odbornou instalaci a je finančně náročnější. Tyto všechny důvody vedly vývojáře k vytvoření přenosného, můžeme říct i kapesního bidetu.

Zdroj, foto: indiegogo.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru