Dnes vyšlo 15 článků

Sologamie – aneb slibte věrnost jenom sobě

Sologamie – aneb slibte věrnost jenom sobě

Zdá se, že ve 21. století je už povolené téměř vše, ale přesto se neustále rodí nové trendy, které společnost vítá. Posouvají se hranice také v milostném životě. Na oblíbenosti nabírá novinka zvaná sologamie. Lidé si zkrátka nemohou najít partnera podle svých představ, nevydrží se svým vyvoleným delší dobu anebo nemají stejné cíle pro společnou budoucnost. Milostný vztah by měl být tradičně zakončen legitimním svazkem manželským. V sologamii se ale obřadu účastní jen jeden, nevěsta nebo ženich.

Na svatební den se těší každá žena, znamená to jistotu životního partnera a vysněné šaty, ve kterých si bude připadat jako princezna. Co když si tento krásný životní moment nechcete nechat ujít, ale nemáte partnera? Nyní už to není žádný problém! Den, kdy budete středem pozornosti může nastat, i když jste single. Zařídí vám to speciální svatební agentura specializovaná na sologamní svatby. Nepřijdete o svůj prsten zavazující věrnost, o hostinu dle svého gusta, o svatební fotgrafie, ale ani o pocit, že už někomu patříte a zároveň jste svobodní.

DAMbf3TVoAAmHiX

Agentury specializované na sologamii

Především v USA, Japonsku a v Kanadě existují speciální agentury, které soukromí sólo obřad zařídí od začátku do konce. V Kanadě je agentura s všeříkajícím názvem: I married me. Pokud budete mít služby využít můžete si vybrat speciální balíček. Je nazván Married Me Self-Wedding In-A-Box je kompletně vybaven a obsahuje i zásnubní prsten. Vůbec o nic se nemusíte starat, stačí agenturu seznámit s vašimi pořadavky.

Tento rodící se byznys vzniká na základě samostatných lidí, kteří si z nějakého důvodu nemohou najít partnera a nechtějí přijít o svůj velkolepý den. Lidé požadující sologamii jsou často kariérně úspěšní, finančně zajištění, krásní anebo nebyli dojmu, že si je nikdo jiný nezaslouží a nejraději budou existovat sami pro sebe.

Poslední ženou, která měla sólo svatbu byla Italka Laura Mesiová. Laura přísahala svým kamarádům, že pokud se do svých 40 let nevdá, vezme si samu sebe. Svatba ji vyšla v přepočtu na 260 tisíc korun.

Snímek obrazovky 2017-10-12 v 14.57.10

Fenomén singles lidí zkrátka přerostl až do svého slavnostního ukončení. Nikdo by neměl být ochuzen o svůj svatební den, který bude jen jeho. Mimojiné tím vznikla díra na trhu a skvělá příležitost pro byznys

 Zdroj, text/foto: imarriedme.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru