Dnes vyšlo 15 článků

Solarin je nejvíce bezpečný smartphone na světě. Vyjde na 35 000 korun

Chytrý telefon Solarin, který je označován za nejvíce bezpečný telefon na světě, vyvinul izraelský startup Sirin Labs. Získal 72 milionů dolarů k financování luxusního chytrého telefonu, který klade důraz na bezpečný software a hardwarovou ochranu.

Společnost, kterou mají pod svými křídly Tal Cohen a Fredrik Öijer, konkuruje šifrovaným modelům Blackphone od značky Silent Circle či revolučnímu smartphonu GranitePhone.

810 (2)

Solarin je nejbezpečnější smartphone na světě.

Pořizovací cena bezpečného telefonu Solarin se pohybuje kolem 35 tisíc korun. Ale cenu mezinárodní podnikatelé, kteří potřebují ochránit citlivé informace a nechtějí slevit z kvality a designu, obětují. Softwarové bezpečnostní řešení Zimperium zabraňuje nebezpečným kybernetickým útokům. Výrobce mobilního telefonu spolupracuje také se společností KoolSpan, která se zabývá ochranou hlasových a textových zpráv.

810

Solarin koupíte za 35 tisíc korun.

„Kybernetické útoky jsou endemické po celém světě. Tento trend je na vzestupu. Jen jeden útok může vážně poškodit vaši reputaci a finance,“ řekl Tal Cohen, CEO a spoluzakladatel Sirin Labs.

A pokud bychom se měli zaměřit na technické specifikace, málokdo by očekával 5,5 palcový IPS LED displej s rozlišením 2K. Chytrý telefon disponuje 23,8megapixelovým hlavním fotoaparátem, čipsetem Snapdragon 810 včetně rychlého nabíjení, laserovým zaostřováním, třemi kvalitními basovými reproduktory s inteligentním zesilovačem, který zabraňuje nežádoucímu zkreslení, a rychlou konektivitou.

810 (1)

Kombinace luxusu, kvality a bezpečnosti.

K výrobě byly použity prémiové materiály z leteckého průmyslu, přičemž konstrukce je precizně zpracovaná. Vzhled navrhl průmyslový designér Karim Rashid, který v segmentu s luxusním zbožím není žádným nováčkem.

Prodej nejbezpečnějšího chytrého telefonu na světě začal už 1. června 2016. A můžete si ho objednat prostřednictvím internetu anebo v prvním kamenném obchodě Sirin Labs v londýnském Mayfair.

Zdroj / Foto: Wired

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru