Dnes vyšlo 15 článků

Software Tasha vymyslí, jak ušetříte na dopravě

Dopravu řeší každá společnost, která má více poboček, distribuuje své zboží do různých obchodů či vlastní sklady na různých místech republiky. Všichni chtějí přepravovat zboží co nejlevněji a nejefektivněji. A právě s tím se snaží pomáhat Tasha – software pro dispečery.

Nezáleží na tom, zda vaše firma vlastní dvě nebo sto aut, Tasha přistupuje ke každému individuálně, a proto také každému dokáže ušetřit. Nejdříve totiž analyzuje současné fungování dopravy, a tak odhalí, kde jsou největší chyby. Následně navrhne lepší řešení. Tím ovšem její úkoly nekončí. Dále udržuje přehled o všech přepravních vozech, zajišťuje správnou fakturaci, sleduje vozidla a vymýšlí, jak dělat provoz efektivnějším.

tasha

Tasha pomůže každému, kdo musí zařizovat dopravu

Zejména středním a velkým firmám, které touží po zjednodušení a zlevnění plánování dopravy. Tasha všem ukáže, že nejrychlejší cesta nemusí být vždy nejlepší, někdy je lepší řešit zakázku externí dopravou a při výběru lokalizace nového skladu je potřeba hodně dobře přemýšlet.

Tashu využívají pekárny, velkoobchody, řeznictví, servisy, eshopy, distributoři nápojů, prádelny, mlékárny, zásilkové služby a další firmy. Z konkrétních zákazníků můžeme jmenovat například:

  • maloobchodní síť Hruška,
  • obchod s železářskými, instalatérskými a topenářskými potřebami ZEPO Jihlava,
  • online lékárna s širokým sortimentem léků Pilulka.cz,
  • online potraviny s dovozem až domů Kolonial.cz.

Tasha se přizpůsobí

Tasha dělá to, co je prací každého zodpovědného dispečera, jen rychleji a spolehlivěji. Tasha je totiž software, nezná únavu ani stres a nedělá lidské chyby. Všechna důležitá rozhodnutí zvládne zpracovat během několika minut, snaží se šetřit pohonné hmoty, vymýšlí, jak nejefektivněji využít vozový park nebo třeba spojit svoz s rozvozem.

Hlavní je, že se každému přizpůsobí. Je rozdíl, zda jezdíte denně ty stejné trasy, nebo pokaždé někam jinam. Jestli vaše vozy vyjíždí z jednoho stanoviště, či nikoliv. Zda-li převážíte zboží podléhající rychlé zkáze, nebo vaše zboží může být naloženo v autě libovolně dlouhou dobu. S tím vším tento software pro dispečery dokáže počítat.

 Tasha je jednoduchá

A to nejlepší? Zvládne ji ovládat každý. Pokud by se vám prostředí Tashi nelíbilo, prostě se přesunete do svého starého dobrého známého Excelu. Tasha ve verzi 3.3 totiž přinesla možnost editace v Excelu, který všichni dobře známe. Není to tak, že by vývojáři přenesli funkce, jež Tasha nezvládá, do Excelu. Naopak. Snaží se, aby jejich software vyhovoval co nejširšímu spektru firem, a počítají i s konzervativními lidmi, kteří se neradi učí novým prostředím.

excel-tasha

Za Tashou stojí společnost SolverTech, s.r.o. se sídlem nedaleko Valašského Meziříčí. Chcete-li se o softwaru, který by vám mohl ušetřit pěkný peníz, dozvědět více, podívejte se na SolverTech.cz a vyzkoušejte Tashu na měsíc zdarma.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru