Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Software pro automatické obchodování BitiCodes AI – proč byste ho měli vyzkoušet

Posledních několik let představuje období rozkvětu trhu s kryptoměnami. Kromě Bitcoinu a jeho vedoucího kolegy Etherea se na trhu objevily tisíce nových altcoinů. Obchodování a investování do těchto digitálních aktiv přineslo tisícům lidí po celém světě obrovské zisky.

V roce 2021 dosáhla hodnota Bitcoinu svého historického maxima, přibližně 65 000 dolarů. Důvod k oslavě měli ti, kteří se drželi hodlerovské strategie a vyinkasovali značné množství peněz. Kromě předních kryptoměn jsou tu všechny mince jako Tether, Solana, Ripple a mnoho dalších. Ve své podstatě jsou velmi volatilní, a právě v nich obchodníci nacházejí příležitost k dosažení zisku pomocí různých strategií od denního obchodování až po skalpování.

Tyto strategie zde však nebudeme vysvětlovat, ale ukážeme vám jednoduchý způsob, jak se vrhnout na trh s kryptoměnami, aniž byste museli být strategickým expertem. Představíme výhody používání automatického obchodního softwaru, zejména BitiCodes AI, který je v poslední době jedním z nejspolehlivějších a nejoblíbenějších na trhu. Pojďme se na něj podívat!

BitiCodes AI představuje špičkový software pro automatické obchodování s kryptoměnami, který umožňuje začínajícím i zkušeným obchodníkům pustit se do obchodování s kryptoměnami bez potíží. Je navržen tak, aby vám pomohl orientovat se na trhu, aniž byste museli zůstat přilepeni k obrazovce počítače a sledovat pohyby na trhu.

Algoritmus založený na nejnovějším pokroku v oblasti strojového učení a konceptů umělé inteligence je vysoce intuitivní a přesně určuje, kdy vstoupit do obchodních pozic a kdy z nich vystoupit. Samozřejmě, stejně jako u jiného softwaru pro automatické obchodování, i toto provádění závisí na předem nastavených parametrech, jako je take profit a stop loss.

Používáním tohoto softwaru pro automatické obchodování snižujete riziko spojené s volatilitou cen kryptoměn. Příležitosti k zisku totiž předstihují související rizika. Založení účtu trvá jen několik minut. Software je webový, takže musíte přejít na jeho oficiální webové stránky a vyplnit registrační formulář.

Poté, co obdržíte ověřovací mail, musíte potvrdit jeho přijetí. Poté musíte provést vklady. Většina obchodních softwarů v dnešní době vyžaduje počáteční vklad ve výši 250 USD. Bitsoft368 vyžaduje pro zahájení obchodování 200 dolarů. Takže i když pochybujete o svých schopnostech a dovednostech, nebudete muset při vstupu na trh investovat značné částky.

Jednou z hlavních výhod tohoto skvělého obchodního nástroje je, že můžete využít služeb osobního správce účtu. Jeho úkolem je pomáhat vám v celém procesu nastavení nejlepších parametrů a výběru aktiv a zodpoví vám všechny dotazy týkající se fungování softwaru. Je to váš osobní obchodní asistent. A konečně, protože je software založen na webu, není potřeba žádná instalace. Stačí mít pouze spolehlivé připojení k internetu.

A konečně, na trhu je spousta platforem pro automatické obchodování, takže výběr té správné může být velmi složitý. Všude po síti se totiž objevují podvody. Pokud se však rozhodnete pro BitiCodes AI, nemusíte se ničeho obávat. BitiCodes AI dnes čítá téměř půl milionu uživatelů. Jejich pozitivní ohlasy najdete na obchodních fórech a v mnoha recenzích, které se tímto konkrétním softwarem zabývají.

Komentáře

Nahoru