Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Software Gamdias Hera s novými funkcemi pro opravdové hráče

Společnost GAMDIAS oznámila nový upgrade softwaru HERA – rozdělení programovatelných funkcí pro herní periférie GAMDIAS do dvou kategorií a uvedení podrobného manuálu všech těchto funkcí. Tím se opět přibližuje jak profesionálním hráčům, tak i začátečníkům a nadšencům, kteří díky tomu využijí potenciál svých GAMDIAS zařízení naplno.

Nový manuál, který je možné stáhnout ze stránek výrobce stejně jako software HERA, důkladně popisuje veškeré funkce. Hlavní novinkou nástroje HERA je rozdělení pro začátečníky a pokročilé hráče – Basic Mode a Advanced Mode.

Basic Mode usnadňuje začátečníkům orientaci v nastavování základních funkcí všech zařízení GAMDIAS. To dává méně pokročilým uživatelům možnost nastavit si například rozlišení DPI u myši nebo vytvářet pro klávesy zjednodušená makra.

Advanced Mode je naopak určen pro zdatné hráče a zkušené uživatele, kteří přesně vědí až do jakých detailů chtějí makro propracovat nebo dokonce citlivost sensoru při nadzvednutí myši.

Rozdělené nastavení se snadno přepne přímo v programu a nemá vliv na již uložené profily.

Více informací: www.gamdias.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru