Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Sociální sítě Xiaomi spravují Socialsharks

Sociální sítě Xiaomi spravují Socialsharks

Agentura Socialsharks získala do svého portfolia klientů společnost Witty Trade s.r.o., distributora značky Xiaomi. O správu českých kanálů na Instagramu a Facebooku se Žraloci starají od února 2020. Kromě telefonů budou na sítích komunikovat také jejich chytrou domácnost.

 Mi-Note-10_09

Xiaomi se doteď na svých sítích zaměřovalo na růst své fanouškovské základny, nyní se se Socialsharks strategie mění. Důraz bude kladen také na výkonnostní kampaně a prohloubení povědomí o značce. Socialsharks u Xiaomi vsadí na jednoduché vizuály postů a zdůraznění KSP jednotlivých produktů.

Součástí spolupráce je také péče o zákazníky na Facebooku, Instagramu a jiných online platformách a následné budování komunity. Cílem komunikace je budování povědomí o Xiaomi, jako lídrovi na poli technologií a propagace produktového portfolia značky.

„Xiaomi má samo o sobě spoustu věrných příznivců a fanoušků. Proto jsme zvolili strategii, díky které naplno využijeme potenciál sociálních sítí. Plánujeme tak přivést klientovi nové zákazníky, oslovit další cílové skupiny a zároveň posilovat loajalitu stávajících zákazníků. Chceme, aby se uživatelům dostala stejná odborná péče jako na prodejně, proto jsme se chopili péče o zákazníka více komplexně. Díky tomu nejen že posilujeme pozitivní sentiment kolem značky, ale zároveň poskytujeme i technickou podporu.” říká Nikol Stolle, CEO Socialsharks. 

„My ve Witty Trade jsme velice rádi, že jsme naše sociální sítě vložili do rukou zkušených a kvalifikovaných lidí, kterými Socialsharks disponuje. Jejich náboj a tah na branku nám určitě pomůže vybudovat ještě silnější fanouškovskou základnu, a prohloubí povědomí o značce.“říkáMichal Franko, marketingový ředitel Witty Trade.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru