7 sociálních sítí, kam prostě musíte registrovat svého mazlíčka!

Ano, je to tak,pro milovníky domácích mazlíčků existují speciální sociální sítě, které se věnují právě zvířatům. Je zde více než 170 milionů psů a koček. Majitelé se zde mohou domlouvat na společné procházky, krytí, výstavách atd.

Existují zde také fóra, v rámci kterých je možné získat i odborné rady, vytváří se zde skupiny, vyměňují se fotografie a videa. Sociální sítě věnované domácím mazlíčkům jsou tedy logickým krokem. K těmto sociálním sítím se můžete připojit i v případě, že nejste majitelem žádného mazlíčka, ale například s nimi souvisí vaše profese.

Catster

Na sociální síti Catster je možné sdílet fotografie koček, diskutovat o jejich chování, výživě, chovu, zdravotní péči, stravě, atd. Catster je tedy sociální síť, která je zde pro majitele a milovníky koček. Majitelé zde mohou vytvořit přímo profilovou stránku své kočky.

catster

Dogster

Sociální síť Dogster je věnovaná psům a jejich milovníkům. Jde o stejnou sociální síť se stejnými možnostmi jako Catster.com, která je uvedena výše.

dogster

LoveMyPets

LoveMyPets je velká sociální síť určená všem milovníkům zvířat. Majitelé domácích mazlíčků zde mohou sdílet své příběhy, vytvářet alba svých domácích mazlíčků nebo nahrávat videa. Kromě toho je zde možné nakupovat a prodávat nejen potřeby pro zvířata v rámci komunity.

lovemypets

Pawsway

Pawsway je sociální síť podobné nám velmi známému Facebooku pro lidi. Tato sociální síť tedy i funguje velmi podobně jako Facebook. Majitelé svým domácím mazlíčkům zřídí vlastní profil, zúčastňují se diskuzí, sdílejí fotografie, nebo se zde mohou pochlubit s úspěchy svého mazlíčka.

Screenshot at dub 07 23-06-18

PetPop

PetPop je sociální síť, kde majitelé svému mazlíčkové opět mohou vytvořit vlastní profil. Hledají svému domácímu mazlíčkovi přátele, sdílejí fotografie, vytváří události. Je zde také možné nalézt odborníky, kteří jsou ochotni poskytnout cenné rady, a společnosti zabývající se výrobou či prodejem chovatelských potřeb.

Screenshot at dub 07 23-06-41

Yeepet

Yeepet je další sociální komunita pro milovníky domácích mazlíčků. Tato sociální síť má také velmi širokou nabídku a nechybí zde sdílení fotografií a článků, rady a tipy, akce ani kupony. V rámci této sociální sítě funguje také obchod, který prodává potřeby od krmiva po nábytek.:-) Členové mohou získávat body, díky kterým mají k dispozici spoustu výhod.

Screenshot at dub 07 23-07-07

YouPet

I na YouPet můžete svému zvířecímu mazlíčkovi vytvořit vlastní profil, ale dokonce i hrát hry, získat spoustu cenných informací od chovatelů i setkávat se s dalšími zvířaty a jejich majiteli.

Screenshot at dub 07 23-07-24

zdroj: socialmediapearls.com, foto: pixabay.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru