Tisková zpráva: Sociální sítě česká spořitelna – penzijní společnosti nově spravuje Acomware

Konzultační společnost Acomware, která se zaměřuje na digitální marketing a e-commerce, zvítězila ve výběrovém řízení na správu sociálních sítí Česká spořitelna – penzijní společnosti.

Acomware se společnosti postará o obsah i výkon všech sociálních sítí, které firma využívá ke své komunikaci. „Konkrétně jde o Facebook a nově také Instagram, který stavíme od nuly,“vysvětluje Pavel Paradýs, Social Media Team Leader ve společnosti Acomware. „V tendru jsme se kromě komplexní strategie využití těchto kanálů velmi soustředili i na kreativu. Připravili jsme ukázkovou kampaň včetně videa či vzorových příspěvků, která je ready-to-go,“ vysvětluje Paradýs, podle něhož je prvním cílem spolupráce nastavení jednotné vizuální identity na všech sociálních sítích a odlišení obsahu od konkurenčních penzijních společností.

Česká spořitelna – penzijní společnost, a. s., drží největší tržní podíl z hlediska celkového počtu klientů v doplňkovém penzijním spoření v České republice. Jejím 100% vlastníkem je Česká spořitelna, která se již v roce 2000 stala členem silné středoevropské finanční skupiny Erste Bank. „Agentura Acomware na nás zapůsobila nejen sympatickým týmem, který nám byl přidělen, ale také nápady, kreativitou a svými zkušenostmi v tomto odvětví. Jsme si jistí, že jsme si pro naše sociální sítě vybrali toho správného partnera,“říká Darina Danielová, Marketing Manager ve společnosti Česká spořitelna – penzijní společnost, a. s.

Správa obsahu na sociálních sítích je oblast, na kterou se Acomware v posledním roce intenzivně zaměřuje. „A to jak stavbou specializovaného týmu odborníků, tak investicemi do technického vybavení, které je pro tento druh služeb nezbytné. Díky tomu jsme v posledních měsících získali významné klienty jako Tescoma, Sberbank nebo Lovela,“doplňuje David Vurma, CEO společnosti.

Acomware patří z hlediska výše obratu i rozsahu služeb mezi největší konzultační společnosti zaměřené na oblast e-commerce a digitálního marketingu v Česku. Mezi jeho zákazníky patří vedle klasických e-shopů také významné retailové a výrobní firmy. S digitálním marketingem pomáhá například společnostem Astratex, Office Depot, Sberbank, MOBIL.CZ nebo Tescoma.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru