Dnes vyšlo 15 článků

Sociální média jsou skvělá, ale reálný svět je mnohem lepší!

Vzpomínáte si na dny života offline? Na dny, kdy jsme ještě nepoužívali sociální média? Na dny, kdy jsme si šli posedět s přáteli a povídali jsme si s nimi? Dnes místo toho sedíme naproti sobě, každý s chytrým mobilem v ruce a čas trávíme s „přáteli“ místo s přáteli. Vrchol všeho je, když si s přáteli, co sedí naproti nám, píšeme přes Facebook. Nezdá se vám to absurdní?

Vzpomínáte si, když jsme jídlo jedli místo toho, abychom je fotili na Instagram? Vzpomínáte si, když jste šli na rande a celý večer jste si hleděli do očí a užívali si jeden druhého? Vzpomínáte si, jak s vámi vaši rodiče trávili čas a poslouchali vás? A co vaše děti? Vzpomínáte si, jak jste si hráli se zvířátky a skutečnými hračkami či kamarády? A co vaše děti? Dáváte jim iPad, abyste je zabavili?

Ano, vítejte ve světě sociálních médií. Světa, který nahradil ten skutečný. Neříkám, že jsou sociální média špatná. Jen život na nich musí být vyvážený s tím reálným.

Kampaň na toto téma vytvořila Coca-Cola.

Zdroj: www.superstarmagazine.com/?s=social+media

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru