Dnes vyšlo 15 článků

Sociální experiment: Zeptejte se 100 dívek, jestli by si s vámi nedaly sex

Sociální experiment: Zeptejte se 100 dívek, jestli by si s vámi nedaly sex

Se zajímavým experimentem přišla skupina spolužáků z University of California v Santa Barbaře. Jeden z nich chodil po ulici, po pláži a všude možně a ptal se kolemjdoucích mladých žen a slečen, jestli by si s ním nedaly sex. Nezalekl se ani případů, kdy šla slečna se svým přítelem.

„Když se zeptáte 100 lidí, jestli by s vámi chtěli mít sex, aspoň jeden řekne ano.“
Archduke Franz Ferdinand

Tak tímhle citátem se kluci inspirovali. Těžko říct, zda ho původně chtěli potvrdit nebo vyvrátit, jedno z toho se jim však rozhodně povedlo. A co? Nechte se překvapit a sledujte video, zveřejněné v pondělí, o tom, jak ženy reagují – od zmatení až k pobavení nebo dokonce ke zlosti. I když polít vodou (nenechte si ujít záběr 1:10) si přece nikdo za jednu takovou otázku nezaslouží. Co myslíte?

Někdo vidí problém v tom, že muž, který se žen ptá, není dostatečně hezký. Dalším problémem by mohlo být, že se často ptá žen ve skupinkách. Takhle hromadně se ani jedna z nich nechce shodit. Kdyby to však nikdo neviděl, třeba by řekly ano. A pak tu máme ještě jeden takový jasný závěr, který výsledky experimentu poněkud mění: I když ženy říkají ne, myslí přece jednoznačně ano! 🙂

„Chtěl jsem udělat sociální experiment srovnání mezi tím, jak muži a ženy rozdílně reagují na dotaz, zda chtějí mít sex. Měl jsem docela dobrou představu o tom, jak to všechno půjde, ale myslel jsem si, že by mohlo být zajímavé a zábavné to natočit.“

A tak tu máme pro srovnání i opačný případ. Andrea se ptá několika mužů, zda by s ní chtěli mít sex. A jak myslíte, že to dopadlo? Se sedmi ze čtrnácti opravdu odchází do soukromí (také vás zajímá, co pak těm mužům řekla, když odešli z dohledu kamer?). Zatímco její mužský protějšek sklízí většinou dobromyslný smích, Andreu pro její žádost nazývají bláznem. Muži, kterých se ptá na sex, si také občas myslí, že je snad chce okrást. Dokonce na ni volali i policii, protože si mysleli, že je prostitutka. Ale přesto měla 50% úspěšnost!

Závěr si na to udělejte sami, ale výsledky nebyly až tolik překvapivé. A to ta Andrea nebyla ani nějak extra hezká. 🙂

Komentáře

Nahoru