Socialbakers spustili nový web

Webové stránky českého technologického startupu, jenž se zaměřuje na sociální sítě, prošel kompletním redesignem. Z nových stránek čiší vzdušnost a výrazně se podařilo odlehčit celý web o nepotřebné kategorie a prvky.

uvodka SBK

Ostatně posuďte sami, jak vypadal web Socialbakers dříve a jak vypadá nyní. Za redesignem stojí dvojice Tomáš Pojeta a Luděk Černocký s celým svým týmem kodérů a grafiků. Kluky znám osobně a mohu říct, že za vším jsou měsíce dosti tvrdé práce. Jsem proto rád, že se jim tento na první pohled nekonečný úkol podařilo dotáhnout do konce.

Stary web

Dle Jana Řežába web Socialbakers dosahuje až miliónové měsíční návštěvnosti (počet reálných uživatelů bude tedy asi třetinový). Socialbakers se zaměřují na analýzu sociálních sítí (zejména Facebook a Twitter), letos dostali v dalším kole investic 26 milionů dolarů (přibližně 520 milionů dolarů).

Nicméně dle údajů z Justice.cz se stále potácí společnost ve ztrátě (za rok 2013 dosáhla ztráta 117 milionů korun). Což je možná také jeden z důvodů, proč Socialbakers zasáhla v nedávné době vlna propouštění a nucených odchodů.

Komentáře

Nahoru