Social Media Experts: Vzdělávací skupina pro marketingové manažery

Ve čtvrtek 1. prosince 2016 byla spuštěna expertní vzdělávací skupina pro marketingové manažery. Ve své podstatě se jedná o kontinuální vzdělávání, prostřednictvím kterého můžete získat přístup k know-how společnosti SocialSharks. Cena vzdělávacího programu zvaného Social Media Experts je 2 500 korun měsíčně.

Odborníci neustále sledují a analyzují trendy a novinky v oblasti sociálních sítích. Zaměřují se také na monitoring zahraničních odborných webů a pracují s největšími platformami, jichž se novinky týkají.

Společnost SocialSharks měla spoustu poptávek po školení, a proto se rozhodla zahájit vzdělávání Social Media Experts. Cílem tohoto projektu je pomoci odborné veřejnosti pochopit, kam se posouvá marketing a jak ho mění sociální sítě.

Vzdělávání funguje tak, že měsíčně zaplatíte 2 500 korun bez DPH, přičemž toto je cena za hodinu specialisty a hodinu konzultace někoho na volné noze. Zároveň dostanete přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budete mít k dispozici rady a analýzy. Každá novinka prochází diskuzí a testováním, k čemuž budete mít přístup.

Zdroj: SocialSharks

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru