Dnes vyšlo 15 článků

SOCERO: Aplikace, která nabízí události ve vašem městě na míru!

Kolik skvělých příležitostí, už vám uniklo? Koncerty, sportovní události, nebo zájmové skupiny, o kterých jste vůbec netušili, ale mohly by vás zajímat? Pořiďte si aplikaci Socero. Tato jednoduchá aplikace vám pomůže objevit zajímavé události a zájmové skupiny ve vašem městě.

poeazrkpy5buwum3qavf

O skvělých událostech v našem městě se často dozvíme až když skončí nebo příliš pozdě. Blízko našeho bydliště také často vznikají zájmové skupiny, které by pro nás mohly mít smysl. Právě proto vznikla aplikace Socero, která lidem pomůže objevovat události i skupiny, které by je mohly zajímat. Aplikace používá moderní algoritmy pro strojové učení a je vyvinuta vědci, kteří se zabývají oblastí dat. 

aumfiucxxmbj7mzjqpga.jpg

Osobní správce příležitostí POM

POM, neboli osobní správce příležitostí, poznává vaše oblasti zájmu díky speciálním algoritmům pro strojové učení. Vyvinuli ho vědci, kteří se zabývají oblastí dat. Díky POM v rámci aplikace Socero už vám zkrátka žádné zajímavé příležitosti neuniknou!

t0hbndl0tmajrtytt452

Dveře do světa zábavy a nových příležitostí

Nemáte na následující víkend žádné plány? Stačí se zeptat vašeho osobního správce příležitostí a ihned získáte několik možností zábavy přímo pro vás. POM každý dnem rozumí více a více vašim zájmům a poskytuje čím dál tím personalizovanější nabídky příležitostí, které se konají kolem vás.

ih6wszp9kcimfowcekeu

Dnes aplikace Socero nabízí cca 3000 událostí měsíčně, prozatím však funguje pouze v Torontu. Z tohoto důvodu byl vytvořen projekt na crowdfundinovém webu Indiegogo, který si klade za cíl, aby aplikace byla využívána kdekoliv ve světě. Beta verzi aplikace můžete získat již za 5 USD, tedy cca 125 CZK.

Staňte se SMART INSIDEREM

Zajímavá však může být i možnost stát se Smart insiderem a aplikace bude přenesena také do vašeho města. Vy se tak zároveň stanete beta testerem a vnesete do místa vašeho bydliště skvělou aplikaci, která lidem bude pomáhat vyhledat zajímavé příležitosti dle jejich zájmů. Smart insiderem neboli chytrým členem se můžete stát za 50 USD, tedy cca 1250 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru