Snowstorm: Dron k přepravě lidí

Lidé vždy snili o tom, aby mohli létat a dívat se na zem z ptačí perspektivy. Tým ze Singapuru se nám tento sen snažil splnit. Představil dron, který se jmenuje Snowstorm a bude schopen přepravovat lidi.

Tým ze Singapuru představil dopravní prostředek, který lidem umožní létat nad zemí a dívat se na krajinu z ptačí perspektivy. Vozidlo s názvem Snowstorm, které vypadá jako obří dron, je určeno pro jednu osobu a je vybaveno 24 vrtulemi.

V současné době je však tento obří dron určen pouze pro létání uvnitř budov. Plánem však je, aby podobným dronem mohli lidé létat běžně. Prozatím je toto elektrikou poháněné vozidlo schopno letět pouhých pět minut. Z tohoto důvodu ještě nemůžeme mluvit o skutečně použitelném vozidle. Nicméně, Snowstorm by mohl inspirovat ostatní výrobce, aby pokračovali ve vývoji v tomto duchu.

Zdroj: mashable

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru