Snoop Dogg už brzy spustí svůj internetový portál Merry Jane o marihuaně

Snoop Dogg se přesunul z rapového umělce na investora a snaží se rozjet nový byznys v oblasti nového internetového portálu s marihuanou. Internetový portál najdete pod názvem Merry Jane.

Internetový portál Merry Jane bude sloužit jako informační linka. Snopp Dogg chce poskytnout společnostem a všem nadšenců autentické informace o konopí. Snoop Dogg chce vlastně vytvořit takovou světovou encyklopedií konopí.

snoop-dogg-lion-reuters-587588712

Na internetovém portálu Merry Jane najdete všechny potřebné informace. Na stránkách budou zveřejňovány články, hudební videa a originální série s názvem ,,Deflowered“. Tato série bude vysílat jednotlivé pohovory, kdy jeden člověk sdílí jeho novou životní zkušenost s ubaleným jointem. Na stránkách bude také databáze výdejen s detailními informacemi. Každý si bude moct pro sebe najít to nejlepší.

Screenshot_1

Snoop Dogg není jediná celebrita, která ráda kouří marihuanu. Jeho přítel Seth Rogen bude součástí byznysu. Snoop Dogg chce také přivést více lidí do konopného průmyslu a sdílet s nimi informace, které potřebují. Než se spustí oficiální stránka, denně bude 420 uživatelům chodit pozvánka do BETA verze.

“Ze začátku byl můj život o kreativitě. Později o byznysu.  A nyní je můj život o věcech, které mám rád,” uvádí Snoop Dogg.

Zdroj: Bussinesinsider

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru